Instagram płonie! Wina Roberta Lewandowskiego. Zdjęcie w samym ręczniku wprawiło internautów w osłupienie

Robert Lewandowski pokazał, jak relaksuje się podczas urlopu w górach. Fani zobaczyli go jedynie w ręczniku.

Więcej o polskich sportowcach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Robert Lewandowski to najpopularniejszy polski sportowiec, którego nazwisko znają kibicie piłki nożnej na całym świecie. Piłkarz od lat wzbudza wielkie zainteresowanie fanów, a każdy moment z jego życia jest szeroko komentowany przez media. Na co dzień stara się znaleźć balans między ciężką pracą a życiem rodzinnym i odpoczynkiem. W najnowszym poście pokazał, jak się relaksuje, prezentując przy tym idealną sylwetkę. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska o szczegółach przyjaźni z Anną Lewandowską. "Wy jej nie znacie taką, jaka ona jest"

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie w samym ręczniku. Tak odważnie jeszcze nie było

Robert Lewandowski razem z żoną i córkami zaszył się w górach. Sportowiec korzysta, że w Bundeslidze jest obecnie przerwa i może w pełni poświęcić się najbliższym. Rodzina razem jeździ na nartach, pływa w basenie i spędza aktywnie czas, co Anna Lewandowska chętnie relacjonuje na Instagramie. Po całodziennej zabawie nadszedł też czas wyciszenia. Piłkarz dba o odpowiednią regenerację nawet podczas urlopu.

Czas odpoczynku - napisał na Instagramie Robert Lewandowski i opublikował zdjęcie z sauny.
 

Fani od razu zwrócili uwagę na jego muskulaturę, a niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenie, że ciało Polaka jest atrakcyjniejsze niż to Cristiano Ronaldo. 

Internauci zauważyli też, że półnaga fotografia piłkarza wzbudziła większe zainteresowanie niż jego inne posty. Robert Lewandowski zdobył pięć tysięcy polubień w zaledwie... pięć sekund. Ostatecznie zdjęcie zalajkowało aż ponad 433 tysiące fanów.

Myślicie, że Robert Lewandowski będzie częściej wstawiać podobne zdjęcia?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.