Krzysztof Diablo Włodarczyk musi się stawić w zakładzie karnym! Odroczono jego prośbę o "obrączkę". "Jestem załamany"

Krzysztof Diablo Włodarczyk już za kilka dni, konkretnie 1 lutego, musi stawić się do zakładu karnego. Sąd odrzucił jego wniosek, by mógł odbyć karę w systemie dozoru elektronicznego. Bokser skomentował sprawę.

Więcej o problemach gwiazd z prawem znajdziesz na Gazeta.pl

26 stycznia na Twitterze pojawił się wpis poświęcony najbliższej przyszłości Krzysztofa Włodarczyka, znanego jako Diablo. Sprawa dotyczy prowadzenia przez niego pojazdu mimo zakazu i braku uprawnień. Sportowiec zostawił krótki komentarz. Ale widać, że jest przerażony.

Zobacz wideo Warto znać te przepisy

Krzysztof Diablo Włodarczyk musi się stawić w zakładzie karnym

Jeden z promotorów boksu, Andrzej Wasilewski, przekazał informację, że odroczono wniosek sportowca i ten musi się stawić w zakładzie karnym.

Wczoraj, podczas posiedzenia Sadu Penitenc odrzucony został wniosek K. Diablo Włodarczyka dot. odbycia kary w systemie dozoru elektronicznego, czyli obrączki. Tym samym Diablo 1 lutego musi się stawić w ZK w celu odbycia kary w ostatniej sprawy zw. z prowadzeniem aut wbrew wyrokowi - brzmi treść komunikatu.

Diablo do sprawy odniósł się w rozmowie z portalem Interia, działem sportowym:

Jestem załamany, ale nie komentuję ani nie krytykuję wyroku sądu - powiedział.

O sytuacji Włodarczyka informował także PAP, a dokładniej sekcja prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie:

Do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie wpłynął wniosek o odroczenie wobec Krzysztofa W. wykonania kary. Wniosek teraz oczekuje na nadanie biegu po zwrocie akt z Sądu Okręgowego w Warszawie.

Jak podaje Interia, pięściarz musi odsiedzieć pięć miesięcy. Jednak już teraz zapowiada w wywiadzie dla portalu, że "po wyjściu z aresztu nie odpuści nawet sekundy" i będzie o nim jeszcze głośno jako o Mistrzu Europy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.