Książę Harry podpadł księżnej Kate? Chodzi o jego pamiętnik. "Czuje się całkowicie zdradzona"

Książę Harry ma przechlapane u księżnej Kate. Może się nie spodziewać takiego obrotu sprawy.

Więcej o życiu rodziny królewskiej przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Sporo kontrowersji w monarchii brytyjskiej oraz prasie kolorowej wywołuje zbliżająca się premiera pamiętników księcia Harry’ego. Magazyn "Woman's Day" poinformował, że księżna Kate jest zdenerwowana i brat Williama mógł się jej narazić, pisząc książkę. Pod koniec 2022 roku do księgarni ma trafić autobiografia księcia Harry'ego, napisana w formie pamiętnika zawierającego historie z całego życia, zaczynając od dzieciństwa w Pałacu Buckingham, a kończąc na podjęciu decyzji o opuszczeniu z Meghan Markle brytyjskiego dworu i wycofaniu się z życia monarchii brytyjskiej. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle musieli słono zapłacić za podjęcie tej decyzji

Tak wyglądali członkowie rodziny królewskiej w wieku 40 latTak wyglądali członkowie rodziny królewskiej w wieku 40 lat

Czy pogorszy się relacja księcia Harry'ego z księżną Kate? Kiedyś byli jak rodzeństwo...

Jak podaje informator zagranicznej gazety, rodzina zdaje sobie sprawę, że brat księcia Williama może umieścić niepożądane treści w swojej książce. Będą się starali tej sytuacji zapobiec:

Kate i William zostali zapewnieni, że pałac zażąda wglądu w treści dotyczące ich rodziny i podejmie wszelkie możliwe kroki, aby powstrzymać publikację jakichkolwiek problematycznych treści, ale mogą zrobić tylko tyle. William i Kate są przygotowani na najgorsze.

Książę William spodziewa się, że treści, które zostaną umieszczone w pamiętniku, mogą mu nie sprzyjać. Rodzina królewska nie ukrywa jednak zdziwienia faktem, że Książę Sussexu chcę wyrazić się niepochlebnie na temat księżnej Kate, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że zawsze byli sobie bardzo bliscy:

Mieli tak dobrą więź jak brat i siostra. Wiem, że Harry bardzo to cenił, podobnie jak Kate, więc kiedy sprawy przybrały niedobry obrót, uznała to za bardzo niepokojące. Ale wierzyła też, że nigdy nie wciągnie jej w publiczną wojnę. Więc powiedzenie, że być może będzie musiała przygotować się do występu w jego opowiadaniu, było dla Kate prawdziwym szokiem. Czuje się całkowicie zdradzona — pisze gazeta.

Księżna Cambridge nie ma zamiaru w tej sytuacji trzymać języka za zębami. Jeśli książę Harry się doigra, to może liczyć na odpowiedź z jej strony:

Teraz jest inaczej. Jej dzieci dorastają, a George jest wystarczająco duży, by wiedzieć, co się dzieje. Jeśli Harry wciągnie ją w swoją zemstę przeciwko rodzinie, wpłynie to na jej dzieci, a ona tego nie zniesie.

Następnie dodaje magazyn:

Harry mógł pomylić jej bierność przez lata z łagodnością, a nie jest łagodna, zwłaszcza jeśli chodzi o jej dzieci.

Myślicie, że dojdzie do publicznej wymiany zdań między księciem Harrym a księżną Kate?

Joanna GórskaJoanna Górska o dziennikarstwie. "To normalne, że na początku kariery pracujesz za darmo"

Więcej o: