Post Jennifer Aniston bije rekordy popularności. Gwiazda pokazała się na Instagramie w samym ręczniku, zupełnie bez makijażu

Jennifer Aniston zdecydowała się na odważne zdjęcia. Na Instagramowym profilu zaprezentowała się prosto po wyjściu z kąpieli, bez makijażu i w samym ręczniku. Fani są zachwyceni naturalnością gwiazdy.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jennifer Aniston zyskała olbrzymią sławę przede wszystkim dzięki serialowi "Friends", w którym zagrała jedną z głównych ról. Dużą popularnością cieszyły się również filmy z jej udziałem, takie jak "Sztuka zrywania", "Bruce Wszechmogący" czy "Szefowie, wrogowie". Aktorka zdecydowała się na założenie Instagrama stosunkowo niedawno, bo dopiero w 2019 roku. Jej konto momentalnie zaczęło zyskiwać na popularności. Dziś śledzi je prawie 40 milionów użytkowników. Ostatnio gwiazda zdecydowała się udostępnić bardzo odważną fotkę.

Zobacz wideo Jennifer Aniston rozbija telefon

Angelina Jolie, Jennifer AnistonAngelina Jolie w ogniu pytań. Siloh dopytuje matkę o Jennifer Aniston

Jennifer Aniston publikuje odważne zdjęcie na Instagramie

Jennifer Aniston na zamieszczanych na Instagramie fotografiach jest bardzo naturalna. Widać, że nie sili się na idealne, pozowane zdjęcia, woli postawić na dystans do siebie i spontaniczność. Jednak ostatni post przebił wszystkie poprzednie. Gwiazda zaprezentowała się tuż po kąpieli, w samym ręczniku. Stanęła bardzo blisko obiektywu, dzięki czemu możemy dokładnie przyjrzeć się, jak wygląda bez makijażu. Fotka bije rekordy popularności. Fani są zachwyceni naturalnym wyglądem Jennifer Aniston.

 
Przepiękna kobieta.
Niesamowite, jak wspaniale wygląda 52-letnia Jennifer
Czas działa na jej korzyść.

Tego typu komentarzy pod zdjęciem jest cała masa. Przypomnijmy, że gwiazda od zawsze bardzo dba o sylwetkę i dobry wygląd. Jennifer Aniston ćwiczy codziennie, a jej rutyna treningowa jest urozmaicona. Zapożycza ćwiczenia m.in. z treningów bokserskich. 

Gwiazdy, które spektakularnie schudły. Jak im się to udało?Gwiazdy, które spektakularnie schudły. Jak im się to udało?

Więcej o: