Anna Kalczyńska kontrowersyjnie skomentowała post Królikowskiego. Szybko go skasowała. "Nie dlatego, że boję się czegokolwiek"

Antoni Królikowski zamieścił na Instagramie kadr z filmu "Jak pokochałam gangstera". Aktor nawiązał tym do konfliktu z teściem. Anna Kalczyńska ironicznie skomentowała post. Teraz się tłumaczy.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ostatnie dni dla Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy są bardzo trudne. Przypomnijmy, że kilka dni temu w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać potężną awanturę. W pewnym momencie ojciec aktorki, Dariusz Opozda, strzela w jego obecności z broni palnej. Podczas gdy media donoszą o tych dramatycznych wydarzeniach, miała miejsce premiera filmu z jego udziałem. "Jak pokochałam gangstera" to ekranizacja przedstawiająca Nikodema "Nikosia" Skotarczaka, jednego z największych gangsterów w historii Polski. Aktor opublikował kadr z filmu i nawiązał do własnych przeżyć. 

Zobacz wideo Antek Królikowski jest w poważnym konflikcie z teściem

Antek Królikowski komentuje aferę z udziałem strzelającego teścia, Dariusza OpozdyAntek Królikowski komentuje aferę z udziałem strzelającego teścia, Dariusza Opozdy

Anna Kalczyńska komentuje post Królikowskiego.  

Antoni Królikowski podzielił się na Instagramie ujęciem, na którym możemy zobaczyć graną przez niego postać. Zdjęcie opatrzył przykrym komentarzem.

Fikcja bywa często o wiele przyjemniejsza od rzeczywistości.
 

Post w intrygujący sposób skomentowała Anna Kalczyńska.

I śmieszne i straszne.

Aktor odpowiedział, dając do zrozumienia, że w całej sytuacji nie ma nic śmiesznego. Dziennikarka zdecydowała się na usunięcie specyficznej uwagi. O to dlaczego tak zrobiła, poprosił jeden z internautów. Anna Kalczyńska zdecydowała się na wyjaśnienia. 

Usunęłam wpis, bo został źle zrozumiany, a nie dlatego, że boję się czegokolwiek. Odnosiłam się do filmu - kadru z "Jak pokochałam gangstera", który zamieścił Antek. Rzeczywistość lat 90. jest tam przedstawiona jak karykatura, wręcz do śmieszności, a jest to przecież gangsterka. Ponieważ nie ma miejsca na tłumaczenie i ponieważ sam autor inaczej odebrał mój komentarz, uznałam go za zbędny.

Przypomnijmy, że żona Antka trafiła do szpitala. Jej stan psychiczny jest bardzo ciężki, o czym zdecydowała się opowiedzieć w wydanym oświadczeniu. Całej sprawie przygląda się już prokuratura.

Joanna OpozdaJoanna Opozda boi się o zdrowie dziecka. Może jednak liczyć na ogromne wsparcie gwiazd

Więcej o: