Anna Powierza w "Pytaniu na śniadanie" zachwyciła naturalnością. Trudno oderwać oczy od jej nowej fryzury

Anna Powierza udowadnia, że piękną można być zawsze, a siwe włosy tylko dodają uroku. Aktorka nie zakryła naturalnych pasm przed wizytą w śniadaniówce i dobrze zrobiła.

Więcej na temat gwiazd i ich metamorfoz na stronie głównej Gazeta.pl

Księżna KateKsiężna Kate szalała z metamorfozami na głowie. Upięcia, długie fale i grzywka

Anna Powierza od jakiegoś czasu porusza ważne i trudne tematy. Aktorka niedawno mówiła na temat problemów z wagą, które są pokłosiem poważnej choroby. Gwiazda "Klanu" sporo czasu poświęciła też kwestiom związanym z samoakceptacją. Teraz znów afirmuje to, jak z wiekiem zmienia się jej wygląd. 

Zobacz wideo Annę Powierzę dopadł efekt jo-jo. "Najpierw beza, potem dieta"

Anna Powierza w wyjątkowej fryzurze

Anna Powierza pojawiła się 7 stycznia w studiu "Pytanie na śniadanie", by porozmawiać o upływającym czasie i o tym, jak każdy z nas się starzeje. Gwiazda, która szerszej publiczności jest znana za sprawą roli Czesi z "Klanu", przyznała, że akceptuje to, że jej ciało się starzeje. Aktorka, w przeciwieństwie do niektórych koleżanek z branży, nie próbuje oszukać czasu, odmładzając się przy pomocy chirurgii plastycznej. Aktorka cieszy się nawet z pierwszych siwych włosów, które pięknie podkreśliła na antenie. Trzeba przyznać, że w takiej naturalnej odsłonie prezentuje się doskonale. Powierza nie farbując siwych pasm, udowadnia, że kobieta może wyglądać dobrze również w takiej odsłonie. 

Anna Powierza z nietypową torebką

Aktorka pochwaliła się wizytą w śniadaniówce TVP na Instagramie. Przy okazji pokazała torebkę, z którą przyszła do studia. Przyznała się, że kolorowy dodatek należy do jej córki - ośmioletniej Helenki. 

Nie da się ukryć! Owszem, podkradłam dziecku torebkę - śmiała się.

Anna PowierzaAnna Powierza Fot. Instagram/ aniapowierza

Jak widać, można być dojrzałym i jednocześnie czerpać radość z dzieciństwa.

ZOBACZ TEŻ: Anna Powierza szczerze o swojej sytuacji finansowej podczas lockdownu. Było źle. "Pewnie bym umarła z głodu"

POLECAMY: Joanna Koroniewska ma dosyć. "Gdy Dowbor ma siwe włosy, to ochy i achy, a u mnie to objaw zaniedbania". Pokazała zdjęcie

Więcej o: