Grzegorz Krychowiak i Celia Junat chwalą się luksusowym urlopem na Malediwach. "Magiczny czas"

Grzegorz Krychowiak i Celia Junat wybrali się na Malediwy. Piłkarz próbuje swoich sił w wakeboardingu, a WAG wygrzewa się na plaży. Oczywiście wszystko zrelacjonowali na Instagramie.

Więcej o wakacjach gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Grzegorz Krychowiak jest zawodnikiem reprezentacji Polski w piłce nożnej, jednak od jakiegoś czasu szczęście mu nie sprzyja. Piłkarz spotyka się z nieustanną krytyką komentatorów i fanów futbolu. Żeby odpocząć od nieprzyjemnych uwag i naładować baterie, wybrał się z żoną Celią na Malediwy. WAG całą wycieczkę pokazała na Instagramie.

Zobacz wideo https://www.gazeta.pl/0,0.html#e=LinkPrLead

Żona Krychowiaka w niebanalnym stroju kąpielowym

Zdjęciami z wakacji z piłkarzem w mediach społecznościowych pochwaliła się Celia Jaunat. Żona Krychowiaka pochodzi z Francji. Jak przyznała kiedyś, nie jest fanką piłki nożnej, nie ogląda meczów polskiej reprezentacji, ale zawsze wspiera partnera i cieszy się każdą wspólną chwilą. Na zdjęciach z Malediwów pozuje w ciekawym, jasnym stroju kąpielowym. Wrażenie robią też nowoczesne, designerskie okulary przeciwsłoneczne. Fotogafię z Malediwów WAG podpisała krótko:

Magiczne miejsce!

Krychowiak chyba też cieszy się z urlopu, bo w komentarzu zostawił rząd serduszek.

 

Krychowiak uczy się pływać na desce

Jak na sportowca przystało, Krychowiak na Malediwach czas spędza aktywnie. Kiedy żona wygrzewa się na plaży, on próbuje swoich sił w wakeboardingu.

Grzegorz Krychowiak na MalediwachGrzegorz Krychowiak na Malediwach screen - InstaStories

Jeszcze jedna zabawka dla Grzegorza. Duże zabawki dla dużych chłopców" - napisała Celia, wrzucając film z pierwszych prób piłkarza.

Najwyraźniej pierwszy sprzęt się nie sprawdził, bo na kolejnym slajdzie Krychowiak bawi się już kolejną "zabawką".

Też chcielibyście spędzić grudzień na Malediwach?