"Królowe życia". Jacek pokazał zdjęcie z synem. Są jak dwie krople wody. Internauci uważają, że to przystojniak

W "Królowych życia" nie tylko same królowe są najważniejsze. Fani pokochali także bliskich głównych bohaterów. Jacek Wójcik, najlepszy przyjaciel Dagmary Kazimierskiej, pochwalił się zdjęciem z synem. Trzeba przyznać, że są do siebie nieziemsko podobni!

Więcej tekstów dotyczących programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl.

Jacek Wójcik jest jedną z postaci w programie "Królowe życia". Mężczyzna regularnie pojawia się w produkcji w roli najlepszego przyjaciela Dagmary Kazimierskiej. Mimo że jest dość powściągliwy w opowiadaniu na swój temat, to zachęcony sympatią widzów coraz chętniej korzysta z mediów społecznościowych. Na przestrzeni ostatnich tygodni wrzucił zdjęcia ze swoim synem. Internauci nie mogą się nadziwić nad podobieństwem obydwu mężczyzn.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

"Królowe życia". Jacek pokazał zdjęcie z synem. Jak dwie krople wody

O synu Jacka wiemy tyle, że nazywa się Piotr i ma dziewczynę Olę. Wielu z fanów produkcji wciąż jest zaskoczona, że przyjaciel Dagmary ma potomstwo. Pod zdjęciem wrzuconym z okazji Dnia Ojca czytamy: 

To ty masz syna! Ja to nawet nie wiedziałam…
Młodsza wersja Jacka… Boski ten Piotruś!
Synu pana Jacka! Oszalałam na pana punkcie. Co za przystojniak! 
 

Na innych fotografiach pozują zaś ramię w ramię, chociażby na stadionie piłkarskim we Wrocławiu.

 
 

A co słychać u pozostałych bohaterów "Królowych życia"? W ostatnim czasie Edzia postanowiła nieco zaszaleć ze swoim wizerunkiem i dodać włosom nieco objętości. Nieziemski efekt uzyskała dzięki burzy loków, które na jej głowie wyczarował fryzjer. Nowy, drapieżny look został podkreślony odważnym makijażem i stylizacją w czarno-szarych odcieniach. Dagmara Kazimierska zaś wciąż oczarowana jest swoją potencjalną synową. Do tego stopnia, że już planuje przyszłość pary.

Oglądacie "Królowe życia"?

Więcej o: