Piotr Adamczyk znalazł się na plakacie promującym "Hawkeye". Internauci emocjonują się. "Duma narodowa, moi mili"

Piotr Adamczyk jest widoczny na plakacie serialu "Hawkeye", w którym zagrał jedną z ról. Polscy fani szaleją.

O polskich gwiazdach, które pojawiły się w zagranicznych filmach i serialach informacje znajdziesz również na stronie Gazeta.pl.

Piotr Adamczyk wielu widzom może kojarzyć się przede wszystkim z roli Karola Wojtyły w "Karol – człowiek, który został papieżem" i kontynuacji "Karol - papież, który pozostał człowiekiem". W filmografii aktora znajdziemy również m.in. komedie romantyczne czy produkcje Patryka Vegi. Od niedawna natomiast głośno o jego udziale w serialu Marvela - "Hawkeye". W mediach społecznościowych opublikowano kolejny plakat.

Zobacz wideo Kto jest królem polskiej komedii romantycznej? Zwycięzca mógł być tylko jeden [Popkultura Extra]

'Cudowne lata'"Cudowne lata". Serialowy Kevin jest fanem Adele, a "Winnie" matematyczką

Piotr Adamczyk na oficjalnym plakacie serialu "Hawkeye"

Znalazła się na nim dresiarska mafia, której członkiem jest Piotr Adamczyk. Nie mogło go więc zabraknąć na promocyjnym materiale. Polska gwiazda z hardą miną pozuje do ujęcia, trzymając rękę na biodrze. Jego obecność na plakacie nie umknęła uwadze polskich fanów, którzy emocjonowali się tym faktem w komentarzach pod postem na profilu Marvela. Pojawiły się przy tym nawiązania do mówionych przez niego w serialu kwestii.

Duma narodowa, moi mili.
Polska przejmuje.
Adamczyk the show.
Piotr Adamczyk, we kidnapped you (porwaliśmy cię - dop. red.), rozumiesz? - pisali.
 

Sara Egwu-JamesEurowizja Junior 2021. Polska znowu wygra? Sarę Egwu-James wyprzedza jeden kraj

Aktor również i u siebie udostępnił marvelowski plakat, a obserwatorzy gratulowali mu sukcesu. W "Hawkeye" wciela się w postać dresiarza Tomasa wtrącającego do swoich wypowiedzi polskie słówka. Serial jest dostępny na platformie Disney+ od 24 listopada, a aktor zdążył już podbić serca użytkowników TikToka, gdzie opublikowano fragmenty scen z jego udziałem. Jedna z nich została wyemitowana w programie Jimmiego Fallona i Adamczyk żartował na Instagramie, że w pewnym sensie on sam pojawił się w show. 

Więcej o: