Piotr Adamczyk rolą w "Hawkeye" podbił TikToka. Fani komentują: Papież, który został gangsterem

Na TikToku pojawiło się dużo filmów ukazujących Piotra Adamczyka w nowej roli. Internauci oszaleli na jego punkcie i w zabawny sposób komentują udział w amerykańskiej produkcji.

Więcej informacji na temat znanych aktorów znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

Pomimo tego, że Piotr Adamczyk ma na swoim koncie liczne role filmowe, to polscy widzowie na długo zapamiętają go głównie z występu w filmie "Karol. Człowiek, który został papieżem". Niedawno aktor dostał jednak szansę sprawdzenia umiejętności na rynku międzynarodowym i znalazł się w obsadzie serialu "Hawkeye", który 24 listopada 2021 roku miał premierę na Disney+. Niestety na razie w Polsce nie możemy zobaczyć wszystkich odcinków, ponieważ platforma będzie dostępna dopiero w 2022 roku. Nic jednak straconego, na TikToku można odnaleźć fragmenty serialu z udziałem Adamczyka i do tego sprawdzić, jak na występ Polaka zareagowali widzowie.

Zobacz wideo Relacja z premiery filmu "Całe szczęście"

Internauci komentują udział Piotra Adamczyka w serialu "Hawkeye": Papież, który został gangsterem

Użytkownicy popularnej aplikacji nie próżnują i udostępniają w sieci fragmenty serialu "Hawkeye". W jednej ze scen grany przez niego bohater śpiewa "Chwała na wysokości". Te słowa spowodowały, że internauci postanowili przypomnieć film z 2005 roku, w którym Adamczyk zagrał główną rolę.

Ty możesz wyjść z roli papieża, ale rola papieża nigdy nie wyjdzie z ciebie.
Papież, który został gangsterem.
Ja wam mówię, że papież stanie się jednym z amerykańskich superbohaterów.

Widzowie docenili również, że Piotr Adamczyk przemycił polski akcent i wypowiedział kilka słów w ojczystym języku. Oczywiście nie umknęło to uwadze internautów.  

Adamczyk w serialu Marvela to złoto.
Polaka to się zawsze pozna.
Nie ma chyba bardziej polskiego zdania niż to wypowiedziane przez Adamczyka w serialu - komentują internauci.

Jedna z tiktokerek opublikowała nawet film, będący jej reakcją na występ aktora w "Hawkeye".

Jestem taka dumna i szczęśliwa - napisała na TikToku.

Kogo zagrał Piotr Adamczyk w serialu "Hawkeye"?

Do tej pory zostały wyemitowane dwa odcinki z sześciu, w których wystąpił Piotr Adamczyk. Jego postać to Tomas, która należy do gangu określanego w polskim tłumaczeniu dresiarzami i oczywiście posługuje się polskim akcentem. Jest to sympatyczna poboczna postać, nie wiadomo jeszcze, jak dalej potoczą się jego losy. Warto również dodać, że nazwisko Adamczyka wymieniane jest w sekwencji otwierającej serial.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.