Anna Mucha świętuje urodziny córki. Pokazała zdjęcie w zaawansowanej ciąży sprzed lat i z nietypowym tortem

Anna Mucha ma powody do świętowania. Za pośrednictwem Instagrama dumna mama pochwaliła się radosną nowiną. Aktorka świętuje dziesiąte urodziny córki. Z tej okazji pokazała zdjęcie, gdy była w zaawansowanej ciąży. Nie mogło zabraknąć również tortu, który wyglądał nietypowo!

Więcej informacji na temat gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna Mucha konsekwentnie od lat nie publikuje wizerunku dzieci w mediach społecznościowych. Aktorka doczekała się dwójki pociech z byłym partnerem, Marcelem Sorą - córki Stefanii i syna Teodora. Celebrytka świadomie nie pokazuje twarzy dzieci, bo w ten sposób chce chronić ich prywatność. Jednak w oryginalny sposób postanowiła uczcić dziesiąte urodziny córki. Opublikowała zdjęcie z czasów, kiedy była ze Stefanią w ciąży. Pokazała też pomysłowy tort. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nieznane dzieci gwiazd. Piękna córka Jude'a Lawa stawia na własną karierę. Maks Ibisz też nie poszedł drogą Krzysztofa

Zobacz wideo Anna Mucha odpowiada hejterce

Anna Mucha świętuje urodziny córki. Pokazała zdjęcie sprzed dziesięciu lat 

Anna Mucha postanowiła upamiętnić dzień narodzin swojej córki Stefani. Opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie wykonane dziesięć lat temu, gdy oczekiwała jej przyjścia na świat. Na fotografii widać uśmiechniętą aktorkę, która pozuje trzymając się za brzuch w zaawansowanej ciąży. Gwiazda zdjęcie opatrzyła wzruszającym opisem.  

Dziesięć lat temu. Gdzieś mniej więcej w tym czasie przyszła na świat ona i wszystko zmieniła. Córeczko! Dziękuje, że jesteś, dziękuję, że wybrałaś sobie mnie na mamę. Mam najwspanialszą córkę na świecie. A dziś świętujemy - napisała aktorka.
 

Aż trudno uwierzyć, że kadr wykonano dziesięć lat temu, gdyż aktorka prawie nic się nie zmieniła od tego czasu. W komentarzach pod postem Anny Muchy nie zabrakło życzeń od fanów, czy znajomych z branży. Życzenia urodzinowe dla Stefanii przesłała koleżanka gwiazdy z planu "M jak miłość", Katarzyna Cichopek

Gratulacje! Wszystkiego najlepszego - napisała aktorka.

Czym byłaby impreza urodzinowa bez tortu? Anna Mucha dla córki wybrała nietypowo ozdobione ciasto. Jak sama zdradziła na InstaStories, padło na tort idealny dla "mola książkowego". Na imprezie urodzinowej Stefanii nie zabrakło również Barbary Kurdej-Szatan, która razem z Muchą świętowała tego dnia. 

Anna Mucha świętuje urodziny córki. Pokazała zdjęcie sprzed dziesięciu latAnna Mucha świętuje urodziny córki. Pokazała zdjęcie sprzed dziesięciu lat Fot. Instagram/ taannamucha

Joanna KoroniewskaKoroniewska uśmierciła bohaterkę "M jak miłość". To nagranie to hit!

Więcej zdjęć w galerii na górze strony. 

Więcej o: