Cleo rozpuściła włosy na spacerze po lesie. Fani nie mogą wyjść z podziwu. "Piękny ludek"

Cleo opublikowała w social mediach serię nowych selfie. Zrezygnowała z kucyka.

Więcej na temat pielęgnacji włosów jesienią oraz zimą przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Już niebawem widzowie będą podziwiać Cleo w najnowszej odsłonie "The Voice Kids". Tymczasem mogą to robić jedynie na pojedynczych koncertach lub w social mediach, gdzie artystka pochwaliła się ostatnio nieco innym, niż podczas występów, wizerunkiem. Nie zrezygnowała wprawdzie z mocnego makijażu, ale pokazała się w naturalnych, rozpuszczonych włosach.

Zobacz wideo Cleo bardzo rzadko rozpuszcza włosy. W końcu wyjaśniła, dlaczego. Ma doczepy

Cleo rozpuściła włosy na spacerze po lesie. Fani nie mogą wyjść z podziwu. "Piękny ludek"

Cleo od lat wierna jest jednemu wizerunkowi, który kojarzy się właśnie z nią. Mowa o długim kucyku, który powstaje dzięki doczepianym włosom, sukienkom przed kolano, które podkreślają talię artystki, ewentualnie wąskich spodniach w połączeniu z t-shirtem ze słowiańskim motywem. Nieco inaczej gwiazda prezentuje się w domowym zaciszu lub wtedy, kiedy wokół nie ma fanów, ani fotoreporterów. Na spacerze w lesie nie wygląda jak typowa gwiazda, a uwagę przykuwają rozpuszczone włosy.

Jesienny vibe. Leśny ludek - napisała pod postem.

Izabela Janachowska/Małgorzata SochaGwiazdy na premierze "Domu Gucci". Janachowska cała na biało. Przetakiewicz? Klasa!

Joanna Klepko, bo tak właśnie nazywa się Cleo, mogła liczyć na wiernych fanów, którzy nie szczędzili komplementów.

Jak ty to robisz, że w każdym kolorze wyglądasz pięknie?
Piękny ten leśny ludek, buźka!
Awww, przepiękna! Miłego dnia, Cleos.

Wy również jesteście fanami mniej podrasowanego wizerunku Cleo? Jakiś czas temu gwiazda opowiedziała w rozmowie z naszym reporterem, skąd pochodzą wszystkie jej sceniczne kreacje. Tworzy je sama, ale nie zawsze są to strzały w dziesiątkę.

Sama rysuję projekty, kreskę mam wyrobioną i jestem w stanie sama wyrysować sobie kostium, jaki chcę mieć. Technicznie nie jestem wykwalifikowana na tyle, żeby pociąć sobie materiał i zszyć, w związku z czym mam od tego cudownych ludzi, którzy mi te pomysły przekładają na rzeczywistość. (...) Wybierałam sobie winylowe i błyszczące materiały, więc bywa gorąco w opór, ale czego się nie robi dla wizerunku, żeby fajnie wyglądać. Czasem trzeba zacisnąć zęby - mówi, wyznając, że często poci się w niektórych projektach.
 

POLECAMYJoanna Klepko i Katarzyna Szczot to wielkie gwiazdy, ale pod pseudonimami. Prawdziwe imiona i nazwiska celebrytów zaskakują

Więcej o: