Urodzinowa Ostrowska-Królikowska z butelką w ręku przekonuje: Ludzie się starzeją, bo przestają się bawić

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w piątek skończyła 57 lat, jednak dopiero w niedzielę świętowała z bliskimi. Była wystawna impreza, tort i sentencje.

Prywatne ujęcia gwiazd? Więcej w naszym boksie na Gazeta.pl.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w piątek skończyła 57 lat. Na Instagramie pojawiło się ujęcie z synem, Antonim Królikowskim. Udostępnił nagranie, na którym mama rozmyśla nad tortem o tym, czego sobie życzy. To drugi rok, gdy u jej boku nie ma Pawła Królikowskiego, jednak reszta rodziny postarała się, by jak najlepiej uczcić urodziny aktorki.

Zobacz wideo Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje urodziny z bliskimi

Najbardziej spektakularne metamorfozy aktorskieNajbardziej spektakularne metamorfozy aktorskie. Oni oszpecili się dla roli

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje urodziny 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wrzuciła do sieci dosyć dynamiczne zdjęcie z synem, które zapewne powstało w biegu. W tle rozkręcała się już impreza urodzinowa aktorki, a ona sama trzymała w dłoni butelkę z alkoholem. Z tyłu bawiła się reszta gości. Podpis do fotografii sugeruje, że Ostrowska-Królikowska nie boi się upływającego czasu i zamierza w pełni korzystać z życia.

Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić - napisała aktorka, posługując się cytatem Marka Twaina.

Urodziny Małgorzaty Ostrowskiej-KrólikowskiejUrodziny Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej instagram

Artystka na nagraniu zapewniała, że najbardziej cieszy się z obecności najbliższych jej osób. Dom wypełnił się gośćmi, którzy śpiewali urodzinowe przyśpiewki i robili zdjęcia. 

Urodziny Małgorzaty Ostrowskiej-KrólikowskiejUrodziny Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej instagram

Urodziny Małgorzaty Ostrowskiej-KrólikowskiejUrodziny Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej instagram

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska świętowała 56. urodziny zdjęciem sprzed 33 lat

Plotek życzy Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej wszystkiego najlepszego!

Zobacz też: Joanna Jarmołowicz o relacjach z Królikowskimi. Jak ocenia przyszłą teściową? Ostrowska-Królikowska może być w lekkim szoku [EXCLUSIVE]

Więcej o: