Chcecie usłyszeć, jak śpiewa książę Harry? Zaprezentował namiastkę umiejętności. Ton głosu zaskakuje

Książę Harry zaprezentował namiastkę wokalnego talentu podczas spektaklu "Hamilton" w Londynie. Wnuk królowej Elżbiety II wprowadził zgromadzonych w zachwyt.

W 2018 roku książę HarryMeghan Markle byli gośćmi specjalnymi musicalu "Hamilton", który odbył się w Victoria Palace Theater w Londynie. Twórca spektaklu, Lin-Manuel Miranda, podczas krótkiej przemowy ośmielił księcia Sussexu, aby zwrócił się do publiczności. Ku zaskoczeniu widzów i aktorów, wnuk królowej zaintonował pierwszy wers piosenki "You'll Be Back", którą w musicalu wykonuje odtwórca roli jego przodka, króla Jerzego III. Zgromadzeni wpadli w zachwyt.

AdeleAdele otworzyła się na temat swojej metamorfozy: Czemu miałabym się tym w ogóle dzielić?

Chcecie usłyszeć, jak śpiewa książę Harry? Zaprezentował próbkę wokalu

Choć "śpiew" Harry'ego trwał niecałe trzy sekundy, spotkał się z ogromnym entuzjazmem zgromadzonych. Po zaśpiewaniu pierwszych słów piosenki odwrócił się w stronę Meghan i powiedział:

To się nie wydarzy. On (reżyser spektaklu Lin-Manuel Miranda - przyp. red.) próbował mnie namówić, ale powiedziałem: nie.
 

W komentarzach na YouTubie pod filmikiem z nagraniem śpiewającego Harry'ego czytamy opinie, że książę odziedziczył wdzięk i poczucie humoru po mamie.

Księżna Diana byłaby zachwycona, że Harry wyrósł na tak zabawnego, miłego i troskliwego mężczyznę.
On jest taki sam jak księżna Diana. Też była zabawna i kochała ludzi.
Odziedziczył poczucie humoru po matce. Cieszę się, że on i Meghan odsunęli się od rodziny królewskiej, bo nie pasowali tam. To normalny dzieciak, który urodził się w najdziwniejszej rodzinie pod słońcem.

Renee ZellwegerDo roli w "Bridget Jones" przytyła 15 kilogramów. Teraz Zellweger nie będzie się poświęcać

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazety.pl.

Zgadzacie się z komentarzami obserwujących? Jak podoba wam się próbka umiejętności wokalnych księcia Harry'ego

Więcej o: