Eurowizja 2022. Roksana Węgiel polską kandydatką? Mówi wprost i już stawia warunki

Roksana Węgiel odniosła niebywały sukces podczas Eurowizji Junior w 2018 roku. Nastolatka wygrała i zdeklasowała konkurencję. Wielu fanów talentu Węgiel zachęca ją teraz do udziału w konkursie dla dorosłych, ta jednak broni się przed tym. Dlaczego?

Roksana Węgiel utworem "Anyone I Want To Be" zdobyła serca międzynarodowych słuchaczy. Sukces na Eurowizji Junior w 2018 roku rozpalił wyobraźnię rodzimych fanów jej talentu. Ci zachęcają Roxie, by wzięła udział w eliminacjach do regularnego konkursu Eurowizji i są przekonani o jej przyszłym sukcesie. Niestety, wokalistka nie podziela entuzjazmu słuchaczy. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Roksana Węgiel o starcie w Eurowizji: Na razie ten pomysł odpada

W rozmowie z portalem Eurowizja.org, Węgiel przyznała, że minie jeszcze sporo czasu, zanim poczuje w sobie gotowość do startu w "dorosłej" Eurowizji. Młoda wokalistka stwierdziła również, że w tym międzynarodowym konkursie mogłaby wziąć udział jedynie z doskonałą piosenką. 

Nie czuję się gotowa na dorosłą Eurowizję, nie będę ukrywać. Nie czuję tego teraz, w tym momencie, więc na razie ten pomysł odpada. Chociaż, kto wie? Może w przyszłości? Naprawdę, jeśli zdecydowałabym się na udział, to musiałabym wystąpić z bardzo dobrym numerem.

"Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021". Sara Egwu-James reprezentuje Polskę

Niedawno w programie "Szansa na sukces" została wyłowiona wokalistka, która będzie reprezentowała nasz kraj w najbliższym konkursie Eurowizji. Sara Egwu-James zachwyciła jurorów w piosence "Somebody". Nastolatka jest niezwykle utalentowana, potrafi również niewiarygodnie, jak na swój wiek, kontrolować  głos. Widzom propozycja 13-latki niezwykle przypadła do gustu, już spodziewają się trzeciego zwycięstwa.

Chcielibyście jeszcze zobaczyć Roksanę Węgiel w eurowizyjnej rywalizacji?

Więcej o: