Opole 2021. Viki Gabor w najlepszej stylizacji w swojej karierze. Tam wszystko się zgadzało. Bomba. I te buty!

VIki Gabor była gwiazdą drugiego dnia opolskiego festiwalu. Stylizacja? Genialna! Wykon? Jeszcze lepszy!

Viki Gabor przypomniała w Opolu, w jakim pięknym stylu wygrała dla Polski Eurowizję Junior w 2019 roku. Młoda artystka postawiła na nietypową jak na siebie stylizację. Zrezygnowała z oversize'owego garnituru i wskoczyła w elegancką sukienkę.

Zobacz wideo Tutaj spotkacie Viki Gabor. Ma swój ulubiony salon z ubraniami!

Opole 2021. Viki Gabor w najlepszej stylizacji w swojej karierze. Tam wszystko się zgadzało. Bomba. I te buty!

Viki Gabor zachwyciła opolską publiczność w sobotę chwilę po 22. Na scenie wykonała swój największy przebój "Superhero". Gwiazda oraz jej ekipa postawiła na oprawę w kolorach fioletu i różu. Idealnie pasowała do niej stylizacja młodej artystki. Dwuczęściowa kreacja (koszula i gorset w formie sukienki) spełniła swoją rolę, Viki olśniewała i śmiało możemy powiedzieć, że to jej najlepsza stylizacja w dotychczasowej karierze. Całość uzupełnia butami na niskim, kwadratowym obcasie. Fryzura? Oczywiście na idolkę, czyli Arianę Grande.

Viki GaborViki Gabor AKPA

Viki Gabor pojawiła się na scenie z racji tego, że formuła dzisiejszego koncertu była wspominkowa. Marta Manowska bardzo ekscytowała się, zapowiadając nastolatkę. Nic dziwnego, w końcu chyba każdy bardzo ucieszył się, kiedy dwa lata temu Viki powtórzyła sukces Roksany Węgiel wygrała Eurowizję dla dzieci.

ZOBACZ TEŻ: Viki Gabor o zakończeniu szkoły. Świadectwo z czerwonym paskiem przeszło jej koło nosa. "Było ciężko w tym roku" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: