Ester Exposito ze "Szkoły dla elity" zachwyciła na festiwalu w Wenecji. Stylizacje pochwaliła nawet Donatella Versace

Ester Exposito zachwyciła wszystkich podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Hiszpańska aktorka, znana m.in. z popularnego serialu "Szkoła dla Elity", miała na sobie dwie zjawiskowe stylizacje od Versace.

Tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji rozpoczął się 1 września. Każdego dnia na czerwonym dywanie pojawiają się największe gwiazdy z całego świata. Ich stylizacje skupiają na sobie uwagę wszystkich wielbicieli piękna i luksusu.

Dakota Johnson ZendayaJohnson olśniewa na festiwalu w Wenecji. Stewart? Też, ale czyżby zapomniała spodni?!

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz ocenia stylizacje gwiazd sprzed lat

Gwiazda serialu "Szkoła dla elity" w sukni od Versace

Ester Exposito pojawiła się na czerwonym dywanie z okazji premiery filmu "Official Competition". 21-letnia aktorka wzbudziła ogromne zainteresowanie, ponieważ miała na sobie przepiękną, zieloną suknię zaprojektowaną przez dom mody Versace. Całość dopełniła diamentowała biżuteria od marki Bulgari.

Zdjęcia z sobotniej premiery oczywiście pojawiło się Instagramie młodej gwiazdy. Fani nie kryli podziwu w komentarzach pod postem. Również Donatella Versace skomentowała zdjęcie aktorki. Projektantka była zachwycona tym, jak Ester zaprezentowała się na czerwonym dywanie. Donatella Versace opublikowała stylizacje Exposito także na swoim profilu na Instagramie.

Przepięknie! Wyglądasz bosko - napisała Donatella w komentarzu pod zdjęciem.
 

Ester Exposito zaprezentowała dwie stylizacje od Versace tego samego dnia 

Oprócz wieczorowej sukni, Ester zaprezentowała też mniej formalną kreację, o łącznej wartości ponad 14 tysięcy złotych. Oczywiście wszystkie elementy zostały również zaprojektowane przez dom mody Versace. Obie stylizacje zostały przygotowane przez stylistę Victora Blanco.

 

Sukienka VersaceSukienka Versace Screen: Versace/versace.com

Buty VersaceButy Versace Screen: Versace/versace.com

Body VersaceBody Versace Screen: Versace/versace.com

Ester Exposito zadebiutowała na ekranie w 2016 roku, jednak największą popularność zyskała dzięki roli w popularnym serialu "Szkoła dla elity", w którym grała w latach 2018-2020. Ta 21-letnia aktorka jest jedną z najpopularniejszych hiszpańskich gwiazd młodego pokolenia. Ester ma na swoim koncie liczne współprace z największymi domami domy na świecie.

Więcej o: