Kuba Wojewódzki znów uderza w Małgorzatę Rozenek. "Jest zrozpaczona, sprzedaje wszystko". Ich konflikt trwa od lat

Kuba Wojewódzki był gościem "Dzień dobry TVN". W czasie rozmowy z Anną Kalczyńską nagle zaatakował Małgorzatę Rozenek. Padły naprawdę mocne słowa.

Kuba Wojewódzki pojawił się w "Dzień dobry TVN", gdzie mówił o swoim programie. Do tej pory showman nie potrzebował tego typu reklamy, najwyraźniej coś się jednak zmieniło. W trakcie rozmowy z Anną Kalczyńską postanowił również podogryzać znanym osobom z show-biznesu. Oberwało się Kasi Cichopek i Tomaszowi Kammelowi. Najbardziej uderzył jednak w Małgorzatę Rozenek.

Zobacz wideo Ata Postek o wizycie u Kuby Wojewódzkiego. "Zaatakował mnie o Piotra Kukulskiego"

Kuba Wojewódzki znów uderza w Małgorzatę Rozenek. "Jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w Truman Show"

Kuba Wojewódzki w "Dzień dobry TVN" zaczął analizować stan dzisiejszych programów telewizyjnych. Stwierdził, że "telewizja zmierza w kierunku kurtuazji, lekkiej hipokryzji, wszyscy się kumplujemy i wszyscy jesteśmy zdolni". On z kolei reprezentuje inny sposób myślenia. Postanowił wyjaśnić, jaki.

Dla mnie dziś Kasia Cichopek nie jest osobowością telewizyjną, tylko jest osobą w telewizji.(...) Dla mnie Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w "Truman Show", bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci - powiedział.

Anna Kalczyńska zaczęła przerywać Kubie Wojewódzkiemu, najwyraźniej orientując się, że showman nieco się zagalopował i jawnie obraża koleżankę ze stacji na wizji. Nie jest to jednak pierwszy raz, a konflikt na linii Wojewódzki-Rozenek trwa już od lat.

Wszystko musiało zacząć się dość wcześnie, bo Wojewódzki twierdził, że ma "zabezpieczone SMS-y" od Małgorzaty Rozenek z początków ich znajomości. W 2016 roku z kolei doszło do ostrej wymiany zdań między celebrytami. Poszło o to, że Małgorzata Rozenek i Radek Majdan niepochlebnie wyrażali się o Renacie Kaczoruk, ówczesnej partnerce Wojewódzkiego. W odpowiedzi showman nazwał Rozenek... "medialną prostytutką"! Sprawa skończyła się w sądzie. Wojewódzki przegrał i musiał przeprosić Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana na łamach serwisu Playboy.pl, a także wpłacić 30 tys. złotych na konto Fundacji TVN Nie Jesteś Sam.

Więcej o wojnie między Małgorzatą Rozenek i Kubą Wojewódzkim możecie przeczytać tu: Konflikt Wojewódzki-Rozenek trwa już od kilku lat. Tajemnicze SMS-y, próba rozbicia związku. Dalej jest jeszcze ciekawiej

Można się spodziewać, że Małgorzata Rozenek nie zostawi słów Kuby Wojewódzkiego bez komentarza, a stary konflikt znów stanie się medialnym tematem numer jeden.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.