Agata Rubik świętuje urodziny męża i wylicza, ile będzie miała lat, jak ten skończy setkę. Wręczyła mu niesamowity prezent

Agata Rubik dodała na Instagramie zdjęcie z mężem z okazji jego urodzin. Przy okazji śmieszkuje na temat różnicy wieku pomiędzy nią a muzykiem. Piotr Rubik pochwalił się także, że dostał od żony niesamowity prezent.

Piotr Rubik skończył właśnie 53 lata. Z tej okazji Agata Rubik przygotowała dla męża niespodziankę. Były prezenty i balony z wielkimi cyframi. Dodała na Instagramie wspólne zdjęcie, pod którym z sentymentem wspomniała dawne czasy. Zaczęła wyliczać różnicę wieku w swoim małżeństwie, dość mocno wybiegając w przyszłość.

Zobacz wideo Rubikowie odpoczywają na wakacjach w Barcelonie

Agata Rubik świętuje urodziny męża. Dodała wspólne zdjęcie i żartuje z różnicy wieku

Instagramowe życzenia pomiędzy sławnymi małżonkami to już standard. Agata Rubik postanowiła jednak zamieścić nietypowy post. Życzy w nim mężowi stu lat i to dosłownie. Wylicza, ile sama wtedy skończy.

53! A jak się poznaliśmy, było prawie na odwrót. Ty, Kochanie to samo będziesz mógł napisać o mnie w okolicach swojej stówki. Jestem pewna, że tak się stanie, bo co to stówka dla ciebie! Żyj jak najdłużej i spełniaj swoje (nasze) marzenia. Uwielbiam Cię. Poznaliśmy się w 2005 roku - Piotr miał wtedy wciąż 36 lat, ja z kolei miałam 18. Kiedy ja będę kończyła 81, Piotr będzie zbliżał się do 100. Brzmi fajnie, co nie? Zwłaszcza, że mój rok urodzenia to 86, a Piotra 68 - napisała Agata Rubik na Instagramie.

Agata Rubik kupiła mężowi balony na urodzinyAgata Rubik kupiła mężowi balony na urodziny fot. instagram.com

 

Pod postem posypały się komentarze z życzeniami. Głos zabrał także Piotr Rubik, który publicznie podziękował żonie.

Dziękuję kochanie. I ten prezent rano to rzeczywiście wyszła ci mega niespodzianka - napisał.

Na swoim instagramowym koncie nagrał krótkie InstaStories z dnia urodzin. Przyjęcie szykuje dopiero wieczorem. Na razie nie zdradził, co było poranną niespodzianką, mówiąc jedynie, że dostał "super prezent". Zapytał fanów, czy chcą się tego dowiedzieć. Zamieścił także zabawne zestawienie zdjęć. Dodał kadr z czasów, gdy był jeszcze niemowlęciem i ujęcie w takiej samej pozie - zrobione obecnie.

Czas leci, a my ciągle młodzi - napisał pod zdjęciami.

Para pobrała się w 2008 roku. Rubikowie doczekali się dwóch córek. Rok po ślubie urodziła się Helena, a w 2013 roku przyszła na świat Alicja. Zobacz też: Agata Rubik wysłała dzieci do szkoły... 31 sierpnia. Internauci w szoku: Miałam zawał, że dziś 1 września. Modelka tłumaczy

Piotr Rubik zestawił dwa zdjęcia - z dzieciństwa i obecniePiotr Rubik zestawił dwa zdjęcia - z dzieciństwa i obecnie fot. instagram.comWięcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.