Agata Młynarska skomentowała kompromitujący występ Joanny Moro podczas koncertu w Sopocie. Nie kryła zażenowania

Joanna Moro poprowadziła Wakacyjną Trasę Dwójki w Sopocie i z pewnością na długo zapamięta ten występ. W wyniku pomyłki widzowie podczas emisji powtórek usłyszeli śpiewającą aktorkę bez playbacku. Zdolności wokalne Joanny oceniła Agata Młynarska.

Joanna Moro dała popis zdolności wokalnych w Operze Leśnej w Sopocie. Nagranie aktorki, która masakruje cover "La Plage De Saint Tropez", natychmiast stało się hitem internetu. Nie szczędzono w jej stronę słów krytyki. Swoją opinię wyraziła również Agata Młynarska, która dosadnie podsumowała wydarzenia z koncertu TVP

Zobacz wideo Joanna Moro zaprezentowała pięć ulubionych ćwiczeń

Agata Młynarska skomentowała kompromitujący występ Joanny Moro

Joanna Moro po występie na Wakacyjnej Trasie Dwójki, została ogłoszona przez internautów "kolejną Mandaryną" - to nawiązanie do legendarnego koncertu, który dała kilka lat temu w Operze Leśnej w Sopocie. Cover "La Plage De Saint Tropez" w wykonaniu aktorki przebił kultowe "Ev’ry Night", zaśpiewane przez Martę Wiśniewską. Z powodu wpadki widzowie mieli okazję zobaczyć, że aktorka nie radziła sobie z piosenką. Nie tylko fałszowała, ale pomyliła jej słowa. 

Na Instagramie Vogule Poland pojawił się filmik z tego koncertu, który zabawnie podpisano:

Znacie Ewry Najt? To poznajcie plażę w San Trope [zach. pis. oryg.] - czytamy
 

W komentarzach internauci nie ukrywali, że Joanna Moro nie ma zdolności wokalnych. Do całej sytuacji odniosła się również Agata Młynarska, która pod filmikiem Vogule Poland zamieściła krótki, ale dosadny komentarz. 

To się nie dzieje - napisała dziennikarka.

Na słowa dziennikarki zareagowali fani. 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to się właśnie dzieje. Jaka w Polsce marna rzeczywistość taka i cała reszta kramu.
Gdyby poniedziałek mógł śpiewać, to pewnie by tak brzmiał - czytamy.

Joanna Moro już w przeszłości udowodniła, że śpiewanie nie jest jej mocną stroną. W 2013 roku na festiwalu w Opolu aktorka wykonała utwór "Człowieczy los", który również nie zachwycił widzów. Jak widać, nie zraża się wpadkami i w dalszym ciągu chętnie występuje na scenie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.