W pierwszej ciąży księżna Kate miała zaskakujące hobby. Coś jednak poszło nie tak. "Niesamowita umiejętność"

W czasie pierwszej ciąży księżna Kate szukała wytchnienia, oddając się nietypowemu hobby. Postawiła sobie cel, którego jednak nie udało się jej zrealizować.

Księżna Kate i książę William mają troje dzieci. Najstarszy syn pary, książę George, przyszedł na świat w lipcu 2013 roku. Chłopiec zajmuje obecnie trzecie miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu - tuż po dziadku i ojcu. Gdy księżna Kate była w ciąży, postanowiła przygotować dla syna prezent, ale coś poszło nie tak.

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

W ciąży księżna Kate miała zaskakujące hobby. "Niesamowita umiejętność"

Księżna Kate jest jedną z czołowych postaci w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Gdy książę Harry i Meghan Markle publicznie obrzucali "royalsów" błotem, ona dumnie reprezentowała ich, odwiedzając szkoły i szpitale albo brylowała na wielkich imprezach, jak Wimbledon czy finał Euro 2020. Żona księcia Williama od początku starała się godnie wywiązywać z królewskich obowiązków, jednak pozwalała sobie też na odrobinę wytchnienia. Jak się okazuje, w pierwszej ciąży miała nietypowe hobby.

Jakiś czas temu księżna pojawiła się w Older Yet Wiser, czyli organizacji, która wspiera dziadków opiekujących się swoimi wnukami. Patrząc na szydełkujące babcie, wyznała, że będąc w pierwszej ciąży, również uczyła się robić na drutach. Chciała wydziergać sweter dla pierwszego syna.

Próbowałam robić na drutach, kiedy byłam w ciąży z Georgem. Chciałam zrobić mu bardzo wyjątkowy sweter, ale kiedy tylko doszłam do połowy, wszystko się rozsypało. To niesamowita umiejętność - wyznała.

Księżna Kate i książę William mają jeszcze dwoje dzieci. W maju 2015 roku urodziła się księżniczka Charlotte, a w kwietniu 2018 roku pałac Buckingham powiadomił o narodzinach kolejnego syna pary. Chłopiec otrzymał imię Louis. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.