Agnieszka Radwańska z mężem i synem relaksują się na Manhattanie. Sushi na lunch, a później zimne smoothies

Agnieszka Radwańska z Dawidem Celtem i synem raczą się urokami Nowego Jorku. Niby beztrosko, ale już za chwilę zaczyna się US Open.

Agnieszka Radwańska z całą rodziną przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie już w poniedziałek 30 sierpnia rozpocznie się ostatni wielkoszlemowy turniej w tym sezonie. Przy tej okazji tenisistka zrobiła fanom niespodziankę i pokazała zdjęcie swojej rodziny w komplecie. Na jej Instagramie już dawno nie wiedzieliśmy takiego obrazka.

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o kondycji polskiego tenisa

Agnieszka Radwańska z mężem i synem relaksują się na Manhattanie

Choć Agnieszka Radwańska zakończyła już karierę sportową, to bardzo aktywnie wspiera męża w obowiązkach zawodowych. Dawid Celt, który niegdyś był w jej zespole trenerskim, od maja 2021 roku trenuje Magdalenę Linette. Tenisistka ma zapewniony start w US Open, dlatego w Stanach Zjednoczonych nie mogło zabraknąć także Celta. Jak widać, mąż Agnieszki Radwańskiej zabrał ze sobą całą rodzinę.

Agnieszka Radwańska pochwaliła się na Instagramie, jak spędza czas w Nowym Jorku. Była gwiazda tenisa, Dawid Celt i ich syn, Jakub, najpierw zjedli lunch na Manhattanie z Urszulą Radwańską (która nie przebrnęła przez kwalifikacje do US Open), a następnie całą rodziną wybrali się na zimne smoothies. Humory wyraźnie im dopisują, a na dodatek pogoda w Nowym Jorku ich rozpieszcza. 

Agnieszka Radwańska, Dawid CeltAgnieszka Radwańska, Dawid Celt aradwanska/Instagram

Przypomnijmy, że Agnieszka Radwańska zdecydowała o zakończeniu kariery sportowej w listopadzie 2018 roku. Tenisistka ma na koncie wiele sukcesów. To m.in. finalistka Wimbledonu 2012, wiceliderka rankingu WTA oraz zwyciężczyni kończącego sezon turnieju WTA Finals w 2015 roku,

Zobacz też: Agnieszka Radwańska pochwaliła się pierwszym zdjęciem ze spaceru z synem. "Mało spania". Może i zmęczona, ale promienieje

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.