Agnieszka Radwańska świętowała urodziny syna. "Najlepszy rok w życiu". Tort to małe dzieło sztuki!

Agnieszka Radwańska świętowała roczek syna. Na Instagramie dodała zdjęcie z przyjęcia. Był kolorowy tort, balony i motyw przewodni. W tym dniu królował Kubuś Puchatek.

Agnieszka Radwańska i jej mąż Dawid Celt świętowali pierwsze urodziny swojego syna Jakuba. Tenisistka pokazała kadr z imprezy na Instagramie. Nie kryła dumy z malucha. Pod zdjęciem dodała hasztag "najlepszy rok w życiu".

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży: "To nowy etap w moim życiu"

Agnieszka Radwańska świętowała roczek syna. Było słodko i kolorowo

Na zdjęciu z przyjęcia Kuby widać, że motywem przewodnim był Kubuś Puchatek. Postać z bajki pojawiła się na torcie, jak i na muffinkach. Kadr pokazuje zastawiony słodkościami stół. Są też balony i oczywiście solenizant. Tenisistka postanowiła chronić jego wizerunek i nie pokazuje twarzy dziecka w sieci. 

Ostatnio gwiazda sportu dodała zdjęcie z rodzinnego spaceru, na którym widać jej syna siedzącego w wózku. Ten rodzinny obrazek wzruszył internautów, którzy najpierw śledzili sukcesy Radwańskiej na kortach tenisowych, a teraz chętnie oglądają ją w roli mamy. To właśnie to przyniosło tenisistce upragnione szczęście.

Syn Agnieszki Radwańskiej skończył rok. Tenisistka pochwaliła się kadrem z przyjęciaSyn Agnieszki Radwańskiej skończył rok. Tenisistka pochwaliła się kadrem z przyjęcia fot. instagram.com

Kiedy w 2018 roku zawiesiła czynną karierę sportową, wielokrotnie mówiła później w wywiadach, że chce skupić się na rodzinie. Rok wcześniej poślubiła Dawida Celta, mocno związanego z tym samym sportem. Był drugim trenerem swojej żony. Sam również gra i jest kapitanem reprezentacji tenisowej Polski w Pucharze Federacji. W ubiegłym roku Agnieszka Radwańska i jej mąż zostali rodzicami i od tamtej pory tenisistka może realizować się w zupełnie nowej dla siebie roli. Z relacji dodawanych w mediach społecznościowych wynika, że czuje się z tym bardzo dobrze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.