Agnieszka Radwańska na spacerze z synem. Fani tęsknią za jej występami na kortach. "Nudno bez ciebie"

Agnieszka Radwańska dodała na Instagramie zdjęcie ze spaceru z synem. Fani ciszą się jej szczęściem, jednak tęsknią za wyczynami tenisistki na korcie.

Agnieszka Radwańska wybrała się na niedzielny spacer. W swoich mediach społecznościowych zamieściła fotografię z parku, na której widać jej syna Jakuba siedzącego w wózku. Chłopiec już niedługo skończy rok, co dumna mama podkreśliła w opisie zdjęcia. Fani doceniają ją jako mamę, jednak pamiętają osiągnięcia na kortach świata naszej gwiazdy sportu.

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o kondycji polskiego tenisa

Agnieszka Radwańska na spacerze z synem

Agnieszka Radwańska na fotografii zamieszczonej na Instagramie całuje bose stopy swojego syna. Kadr tak bardzo wzruszył internautów, że nie szczędzili serduszek, które posypały się pod wpisem. W komentarzach też dali temu wyraz.

 
Nie ma to jak całowanie dziecięcych stópek.
Jaki uroczy widok. Jesteście piękni oboje.
Wyglądasz na szczęśliwą jako mama - pisali fani pod fotografią tenisistki i jej syna.

Ten ostatni komentarz chyba najlepiej podsumowuje wpis tenisistki. Ona sama pod zdjęciem dodała krótki opis "Mamą być" oraz hasztagi, które wskazują na to, że jest szczęśliwa w roli mamy, m.in. "mój chłopczyk", "mama i syn" czy "mother's love".

Przypomnijmy, że w 2018 roku Agnieszka Radwańska ogłosiła zakończenie czynnej kariery w tenisie. Po urodzeniu dziecka podkreślała również, że chce skupić się na rodzinie i wieść spokojne życie. Faktycznie, rola mamy chyba bardzo odpowiada tenisistce. Choć fani tęsknią za jej występami na korcie. Pojawiło się kilka komentarzy w tym tonie:

Wracaj do tenisa. Nudno bez ciebie"
A może jako mama taki powrót na kort... Agnieszka Radwańska i Iga Świątek to byłby tenis.

A wy też chcielibyście zobaczyć mecz naszych gwiazd tenisa?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.