Małgorzata Ostrowska-Królikowska wróciła pamięcią do dawnych czasów. Pokazała zdjęcie ze sobą sprzed 35 lat

Na InstaStories pojawiło się zdjęcie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej sprzed lat. Znalazła się na nim z aktorem Ludomirem Olszewskim.

Małgorzatę Ostrowską-Królikowską od dawna można oglądać w serialu TVP "Klan", gdzie wciela się w postać pielęgniarki Grażyny Lubicz. Telewizyjna produkcja nie jest oczywiście jedyną, którą znajdziemy jej w filmografii. Ale nie tylko z ekranem wiąże się jej kariera. Do 1998 roku pojawiała się na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu. Z tamtych czasów pochodziło zdjęcie, które pojawiło się w instagramowej relacji znanej aktorki.

Zobacz wideo Opozda aktywna na Insta? Mogłaby się uczyć od teściowej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na zdjęciu sprzed ponad 35 lat

Małgorzata Ostrowska-Królikowska udostępniła dalej fotografię, która pojawiła się na profilu aktorki Anny Haby. Na zdjęciu z lat 80. gwiazda pozowała z Ludomirem Olszewskim. Dałoby się ją rozpoznać nawet bez podpisu. Oczy i mimika cały czas takie same. Zmianie uległa fryzura. Dziś Małgorzata Ostrowska-Królikowska nosi krótkie, blond włosy. Za to ponad 30 lat temu były ciemne i sięgały odrobinę za ramiona.

Piotr GłowackiPiotr Głowacki przeszedł metamorfozę. Aktor schudł do roli 16 kilogramów

Aktorkę bardzo ucieszył sentymentalny powrót do przeszłości. W relacji na InstaStories pojawił się następujący opis.

Dziękuję za tę niespodziankę. Ponad 35 lat temu…

Małgorzata Ostrowska-Królikowsa, Ludomir OlszewskiMałgorzata Ostrowska-Królikowsa, Ludomir Olszewski instagram.com @malgorzata_ok za: @anna_haba

Z obecnym na fotografii Ludomirem Olszewskim Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała okazję występować na deskach teatru podczas sztuki "Vatzlav". Reżyserią spektaklu zajmował się Marcel Kochańczyk. Sam Olszewski, urodzony w 1933 roku, znany jest chociażby z roli w filmie "Wyjście awaryjne".

Zofia ZborowskaZborowska wyszła z Nadziejką na spacer. Córka aktorki "wozi się" drogim wózkiem

Nie był to jedyny raz, kiedy internauci mogli odbyć podróż w czasie z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. W maju, miesiącu matur, aktorka opublikowała zdjęcia z czasów, gdy sama podchodziła do tego ważnego egzaminu. Wtedy też pojawiła się opinia, że na tamtej fotce gwiazda wygląda tak samo jak jej córka Marcelina.

Więcej o: