Zofia Zborowska wyszła z Nadziejką na spacer. Córka aktorki drogo się "wozi". Ten model wózka to ulubieniec gwiazd

Zofia Zborowska w czasie ciąży zapowiadała, że nie będzie publikować w sieci wizerunku córki. Chętnie natomiast dzieli się z fanami spostrzeżeniami na temat połogu i chwali się skompletowaną dla dziecka wyprawką. Ten wózek to hit wśród gwiazd.

Zofia Zborowska wybrała się na rodzinny spacer. Aktorka wskoczyła w luźne dresy w kolorze liliowym, ciemną bluzę i wygodne klapki. Z uśmiechem na ustach pokazywała nowo narodzonej córce świat. Mała Nadzieja podziwiała widoki ze stylowego wózka, którym "wożą się" niemal wszystkie pociechy gwiazd. Ten dziecięcy pojazd nie należy wcale do tanich. Sprawdziliśmy jego cenę.

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała wzruszające nagranie, jak jej pies poznaje córeczkę!

Zofia Zborowska pokazała wózek córki

Aktorka w doborze wózka dla córki kierowała się panującą modą. Tak jak inne popularne mamy z show-biznesowej branży pozostała wierna trendom i ekskluzywnej marce z akcesoriami dla maluchów. Wyłamała się jednak nieco z panujących standardów i nie zaszalała (w przeciwieństwie do chociażby Klaudii Halejcio) ani z kolorystyką, ani z modnymi dodatkami dołączonymi do dziecięcego pojazdu w postaci charakterystycznych dla tej firmy skrzydeł. Zwyciężyła klasyka.

Zofia Zborowska na spacerze z córkąZofia Zborowska na spacerze z córką Instagram/ @zborowskazofia

To, że Zofia Zborowska zdecydowała się na minimalistyczną wersję wózka i mało wymyślną, ale jednocześnie elegancką i kontrowersyjną według przekonań wielu matek czerń, nie oznacza, że aktorka oszczędzała przy kompletowaniu wyprawki dla Nadziei. Wręcz przeciwnie! Wbrew pozorom na ten model wózka musiała przeznaczyć sporą sumkę. Koszt takiego wielofunkcyjnego cacka oscyluje wokół sześciu tysięcy złotych - w zależności od wybranego wyposażenia. 

Ceny wózków popularnej marki wśród gwiazdCeny wózków popularnej marki wśród gwiazd screen/ strona internetowa sklepu Bobo Wózki

Podobnymi jeździły między innymi córki Anny i Roberta Lewandowskich oraz syn Mariny i Wojciecha Szczęsnych. Myślicie, że są warte swojej ceny?

Zofia Zborowska urodziła Nadzieję pod koniec lipca. Celebrytka nie ukrywa, że okres połogu, choć piękny, przyniósł jej ogromny ból fizyczny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.