"Dziewczyny z Dubaju" niedługo w kinach. Doda pokazała pierwsze zdjęcia z filmu. Zapowiada się wstrząsająca produkcja

"Dziewczyny z Dubaju" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów. Pojawiły się pierwsze zdjęcia z produkcji. Niektóre są naprawdę odważne.

"Dziewczyny z Dubaju" to film, o którym od dłuższego czasu głośno jest mediach ze względu na podejmowaną w nim historię i nazwiska osób pracujących przy projekcie. Stroną produkcyjną zajęli się Dorota Rabczewska i Emil Stępień, zaś jako reżyserka za kamerą stanęła Maria Sadowska (która ma na swoim koncie chociażby ekranizację historii o Michalinie Wisłockiej). Są pierwsze zdjęcia z "Dziewczyn z Dubaju".

Zobacz wideo Katarzyna Figura "wybłagała" rolę w "Dziewczynach z Dubaju"? "Odezwałam się do Marysi"

Pierwsze zdjęcia z filmu "Dziewczyny z Dubaju". Dzieje się

Jak czytamy w nadesłanych materiałach prasowych, bazujący na prawdziwych wydarzeniach film, ma "zdemaskować hipokryzję polskiego show-biznesu i ujawnić całą prawdę na temat tzw. ‘afery dubajskiej'". Bohaterką jest Emi, której marzenia o wielkim świecie doprowadziły ja do tego, że została ekskluzywną damą do towarzystwa. Z czasem też dla arabskich szejków (na ich zaproszenie) zaczęła werbować modelki, celebrytki, gwiazdy ekranu oraz polskie miss.

'M jak miłość'Nowe odcinki "M jak miłość" budzą niepokój. Mateusz Mostowiak wróci do serialu?

W produkcji inspirowanej wydarzeniami z książki Piotra Krysiaka o tym samym tytule pojawia się wiele znanych gwiazd. Są to m.in. Katarzyna Figura, Beata Ścibakówna, Jan Englert, Olga Kalicka, Katarzyna Sawczuk czy Paulina Gałązka. Utwór promujący produkcję, „Don’t Wanna Hide" nagrała sama Doda. Klip został opublikowany w czerwcu tego roku, a jego prapremiera miała miejsce na TikToku, gdzie pokazano fragmenty filmu. 

Kamila z '40 kontra 20'"40 kontra 20". Kamila kiedyś wyglądała inaczej. Korzystała z pomocy chirurga

Zajmujące się dystrybucją filmu Kino Świat zapowiedziało, że film ukaże się już wkrótce. Dokładna data nie została jednak podana do informacji. Sama Dorota Rabczewska w jednym z czerwcowych postów pisała, że mowa o tegorocznej jesieni.

Tymczasem w naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z "Dziewczyn z Dubaju".

Więcej o: