Agata Rubik chętnie dzieli się w mediach społecznościowych rodzinnymi zdjęciami. Publikuje też filmiki, na których razem z mężem Piotrem Rubikiem i dwoma córkami prezentują opracowane przez siebie układy taneczne. Ostatnio mogliśmy zobaczyć relacje z paryskich wakacji rodziny Rubików oraz wizyty u teściów. Tym razem była modelka odwiedziła swoją babcię.
Agata Rubik pokazała na Instagramie wspólną fotografię z mamą i babcią. Towarzyszyły im córki modelki Helena i Alicja. Żona Piotra Rubika zabawnie podpisała zdjęcie.
Cztery córki, trzy matki, dwie babcie i jedna prababcia - podpisała zdjęcie Agata Rubik.
Żartobliwy wpis-zagadka miał pokazać wszystkie relacje, łączące bohaterki zdjęcia. Fani jednak zauważyli, że można takich zależności dopisać więcej.
Trzy wnuczki i dwie prawnuczki -zauważyła jedna z obserwatorek.
Pod zdjęciem pojawiło się też dużo gratulacji i słów zachwytu dla kobiecego klanu. Fani podkreślali podobieństwo pań. Niektórzy stwierdzili, że uroda przekazywana jest w tej rodzinie w genach z pokolenia na pokolenie.
Piękne Kobiety. Jesteście wszystkie do siebie bardzo podobne, a Alicja pięknie wygląda w nowej fryzurze.
W kobietach siła! Cztery pokolenia kobiet. Uroda przekazywana z pokolenia na pokolenie.
Wszystkie piękne i młode. Co znaczą geny!
Też widzicie podobieństwo córek Piotra Rubika do ich babci i prababci?
Przypomnijmy, że Agata Rubik od 2008 roku jest żoną kompozytora Piotra Rubika. Para poznała się w czasie jednego z konkursów piękności. Para wychowuje dwie córki, Helenę, która urodziła się w 2009 roku i o cztery lata młodszą Alicję. Niedawno małżonkowie wzięli udział w show TVN "Power Couple".