Agata Rubik zabrała córkę do fryzjera. Było ostre cięcie. Efekt? Ogromna zmiana. Poleciało dużo włosów

Agata Rubik wybrała się z młodszą córką do salonu fryzjerskiego. Zobaczcie sami, jak teraz wygląda Alicja.

Agata Rubik opublikowała nagranie z salonu fryzjerskiego. Tym razem to nie ona zdecydowała się na metamorfozę, ale jej córka, ośmioletnia Alicja. 

Zobacz wideo Agata i Piotr Rubikowie świętują rocznicę ślubu w Paryżu

Agata Rubik pokazała metamorfozę córki. Dziewczynka ma nową, krótszą fryzurę. Urocza

Agata Rubik i Piotr Rubik mają dwie córki: 12-letnią Helenę i ośmioletnią Alicję. Zarówno była modelka, jak i kompozytor często chwalą się zdjęciami oraz nagraniami, na których widać ich córki. Nie zasłaniają przy tym twarzy dziewcząt. Tym razem Agata Rubik podzieliła się z fanami nagraniem, którego bohaterką jest jej młodsza pociecha. Celebrytka zabrała Alicję do fryzjera i pokazywała, jak krok po kroku zmienia się fryzura dziewczynki. Jeszcze nim pokazała efekt końcowy, widać było, że fryzjer mocno skrócił włosy Rubikówny. Wygląda jednak na to, że celebrytka była zadowolona z efektu końcowego, bo pokazała zdjęcie córki po metamorfozie. Alicja się na nim uśmiecha, więc domyślamy się, że też podobała jej się nowa fryzura. 

Dopiero teraz wrzucam, bo Helenka i tatuś musieli zobaczyć na żywo - napisała Rubik pod portretem Alicji, na którym można podziwiać jej nową fryzurę. 

Córka Agaty RubikCórka Agaty Rubik Fot. Instagram/ agata_rubik

Trzeba przyznać, że dziewczynka wygląda uroczo. Jak myślicie, do którego z rodziców jest bardziej podobna?

ZOBACZ TEŻ: Natalia Kukulska obcięła włosy. Nie ma loków i fal, ale jest grzywka. Artystka "czeka" na dyskusję i typuje opinie fanów. Zgadła?

POLECAMY: Magda Gessler w prostych włosach. Gdzie podziały się jej charakterystyczne loki? "Po morzu włosy szaleją, ale mina jest jak przy kręconych"

Więcej o: