Aleksandra Szwed świętuje urodziny. Zagadka: Gdzie? Myląca lokalizacja

Aleksandra Szwed kończy 31 lat. Z tej okazji dodała na Instagramie zdjęcie, jak maszeruje plażą, kuląc się z zimna. W podpisie coś o starości. Do zdjęcia nawiązuje też podana lokalizacja.

Aleksandra Szwed to popularna prezenterka, modelka i aktorka, którą znamy m.in. z seriali "Rodzina zastępcza", "Teraz albo nigdy" czy "Barwy szczęścia". Niedawno, na początku lipca, Szwed, która związana jest z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim, urodziła drugie dziecko. Rodzina postanowiła udać się w sierpniu na wakacje i wybrała się na polskie morze, a konkretnie na Hel, do Chałup.

Aleksandra Szwed na Instagramie pochwaliła się wyjazdem. Tam też relacjonuje rodzinny wypad, pokazują m.in. piękne zdjęcia z plaży z pociechami i partnerem czy Krzysztofa Białkowskiego spełniającego się w roli kucharza.

Aleksandra Szwed świętuje urodziny

W niedzielę, 8 sierpnia Szwed wrzuciła zdjęcie, jak dziarsko maszeruje po plaży, choć minę ma nietęgą. Fotografię opatrzyła stosownym podpisem, w który jednak ani trochę nie możemy uwierzyć!

 
„Gdy wstajesz rano a tu starość i to bardziej niż wczoraj… - napisała Ola".

Zdjęcie pokazuje plażę, ale w lokalizacji czytamy: Kielce. To nie pomyłka. Wszystko dlatego, że Aleksandra Szwed wystąpi w niedzielę na koncercie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 w amfiteatrze w kieleckiej Kadzielni. Wydarzenie będzie transmitować TVP2. Zresztą na pytanie, co porabia w Kielcach, Szwed odparła:

"Śpiewam, tańczę, recytuję czyli to co zwykle"

Oczywiście pod postem posypały się urodzinowe życzenia

"Wszystkiego najlepszego p. Aleksandro z okazji urodzin dużo zdrowia"
"Wszystkiego co najlepsze oraz spełnienia wszystkich marzeń"
"Życzę Ci słońca na naszym niebie,smaku, zapachu w codziennym chlebie,ptaków, motyli i chwil radosnych,a w sercu zawsze zielonej wiosny!"
Zobacz wideo

Do życzeń dołączamy się i my – najlepszości!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.