Festiwal Dwa Brzegi. Grażyna Torbicka zachwyciła w różnych stylizacjach. Jedna luźna i dziewczęca, druga klasa sama w sobie

Rozpoczął się 15. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Do Kazimierza Dolnego zjeżdża się coraz więcej gwiazd, a wśród nich nie mogło zabraknąć Grażyny Torbickiej.

15. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi rozpoczął się 31 lipca i potrwa do 8 sierpnia. Każdego roku można tam spotkać koneserów filmu, sztuki, muzyki czy literatury. Niewątpliwie Grażyna Torbicka jest bardzo związana z tym wydarzeniem, bowiem obejmuje stanowisko dyrektor artystycznej festiwalu. Pierwszego dnia mogliśmy zobaczyć ją w aż dwóch stylizacjach. Która bardziej przypadła wam do gustu?

Zobacz wideo Podoba wam się kreacja Torbickiej na festiwal w Cannes?

Festiwal Dwa Brzegi. Grażyna Torbicka zachwyciła w różnych stylizacjach. Jedna luźna i dziewczęca, druga klasa sama w sobie

Grażyna Torbicka witała przybyłych gości na festiwalu. W ciągu dnia miała na sobie luźną sukienkę, która była zwężona cienkim paskiem w talii, a kolor nude pięknie podkreślił delikatną opaleniznę dziennikarki. Dobrała do niej proste, białe trampki. Wiadomo - wygoda przede wszystkim! Zapewne pokonała w nich niekrótką trasę.

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka AKPA

Druga stylizacja była zdecydowanie bardziej elegancka. Czarna suknia miała rozkloszowane rękawy, a pasek podkreślił filigranową figurę Torbickiej. W odróżnieniu od poprzedniej, kreacja sięgała niemal do kostek. Nie możemy napatrzeć się również na wysokie szpilki z biało-czarnymi wzorami.

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka AKPA

W zeszłym roku Dwa Brzegi odbyły się w formie hybrydowej (wszystko ze względu na pandemię). Na konferencji poprzedzającej otwarcie, Grażyna Torbicka nawiązała do tego systemu.

Wszyscy za tym tęskniliśmy. Ta ubiegłoroczna edycja pokazała nam, że to festiwal, który potrzebuje kontaktu artysty z widzem - stwierdziła.

Jak wam się podobają obie stylizacje Torbickiej? Wolicie tę dziewczęcą, a może elegancką?