Internautka do Wiktorii Gąsiewskiej: Szkoda, że schudłaś, wyglądałaś lepiej. Zareagowała i zdradziła, ile kilogramów zrzuciła

Wiktoria Gąsiewska odpowiadała na pytania fanów. Jednego spostrzeżenia obserwatorki na pewno się nie spodziewała. "Strasznie mocno się kiedyś malowałam" - odpowiada.

Wiktoria Gąsiewska rozpoczęła pracę w show-biznesie już jako dziecko - zagrała w reklamie lodów u boku Dody. Od tamtego czasu zyskiwała na popularności i była obsadzana w kolejnych filmowych rolach. Można rzec, że dorastała na oczach Polaków, nie dziwi więc, że wierni fani doskonale pamiętają, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu, kiedy wcielała się chociażby w rolę Agaty w "Rodzince.pl". Temat powrócił, ponieważ jedna z internautek uważa, że Wiktoria nieco schudła od tamtego czasu.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska kupiła pierwsze mieszkanie! Nie chce mieszkać ze Zdrójkowskim

Fanka do Wiktorii Gąsiewskiej: Szkoda, że schudłaś, wyglądałaś lepiej. Zareagowała i zdradziła, ile kilogramów zrzuciła

Wiktoria Gąsiewska zdaje sobie sprawę, że kontakt z fanami jest obecnie bardzo ważny, dlatego całkiem często umawia się z nimi na Q&A. Ci natomiast zadawali ostatnio nie tylko pytania, ale dzielili się także swoimi przemyśleniami na temat młodej aktorki. Jedna z internautek zauważyła, że Wiktoria zrzuciła kilka kilogramów. 

Szkoda, że tak mocno schudłaś. Wcześniej wyglądałaś dużo lepiej.

Dziewczyna Adama Zdrójkowskiego oczywiście udostępniła komentarz fanki i odpowiedziała, publikując zestawienie dwóch zdjęć - aktualnego i tego sprzed trzech lat.

Strasznie mocno się kiedyś malowałam. Tu metamorfoza na przełomie kilku lat. Obecnie czuję się lepiej w swojej skórze. U mnie kilogramy widać przede wszystkim po buzi. W 2018 roku ważyłam ok. 52 kilogramów, teraz jakoś 48.

Wiktoria Gąsiewska zdradza, ile ważyWiktoria Gąsiewska zdradza, ile waży screen IG

Najważniejsze to kochać siebie takiego, jakim się jest. Jeśli Wiktorii odpowiada to, jak aktualnie wygląda, nikt nie powinien się o nią martwić, ani decydować się na publikowanie uszczypliwych uwag.

Więcej o: