Izabela Janachowska jak prawdziwa modelka. Pokazała kulisy sesji zdjęciowej swojej kolekcji. Wybrała urzekające miejsce

Izabela Janachowska pochwaliła się kulisami powstawania sesji zdjęciowej do najnowszej kolekcji sukien ślubnych. Wystąpiła również w roli modelki.

Izabela Janachowska od dłuższego już czasu działa w branży ślubnej. Jeszcze przed odejściem ze stacji TVN prowadziła w TVN Style i TLC programy poświęcone tej tematyce. Może się również pochwalić własnym portalem oraz sklepem z ubraniami i innymi rzeczami na ważną, dla młodej pary i jej bliskich, ceremonię. Ostatnio gwiazda mogła zrealizować jedno ze swoich marzeń.

Zobacz wideo

Izabela Janachowska pozuje w sukniach ślubnych

Izabela Janachowska na swoich instagramowym profilu zdradziła, że w trakcie wakacji pracowała nad sesją zdjęciową do najnowszej kolekcji sukien ślubnych i wieczorowych swojej marki. Tam również pojawiła się krótka zajawka kulis pracy jej i całej ekipy.

Jak wygląda praca od kulis? Czy wszystko poszło zgodnie z planem? – czytamy.
 

Cały film znalazł się natomiast na jej kanale YouTube: Wedding Dream – Izabela Janachowska. Okazało się, że fotografie przedstawiające kreacje powstawały w hiszpańskiej Marbelli. Co więcej, nowa gwiazda Polsatu sama założyła suknie i pozowała w nich do powstających ujęć. Jedna z nich miała dopasowaną górę, cienkie ramiączka oraz rozkloszowany, tiulowy dół. Nie mogło również zabraknąć błysku.

Słoneczna Marbella to wyjątkowe miejsce na urlop i wypoczynek skąpany w hiszpańskim słońcu. Właśnie tutaj postanowiłam spełnić kolejne ze swoich największych marzeń. Podczas wakacji zorganizowałam wraz z redakcją i swoją ekipą sesję zdjęciową do najnowszej kolekcji sukien ślubnych i wieczorowych - wyjaśniła pod całym wideo.

Pogoda zdecydowanie dopisywała podczas wyjazdu, więc nie musiała się martwić o to, że deszcze zrujnuje całą pracę. Problemem okazał się za to upał.

 
Jak budzisz się w Hiszpanii, to masz raczej tę gwarancję pogody. Raczej modlisz się o to, żeby nie było za gorąco, no a dziś jest naprawdę ciepło - słyszeliśmy z jej ust już w samym klipie.

Przed Izabelą Janachowską w tym roku czekają również nowe wyzwania. Przeszła ona do Polsatu, gdzie została jedną z prowadzących „Tańca z Gwiazdami". Potwierdziły się również nasze doniesienia – gwiazda pracuje nad nowym formatem ślubnym dla stacji.

Więcej o: