Izabela Janachowska potwierdza doniesienia Plotka. Dostała nowy program w Polsacie. Mówi też o imieniu dla córki i diecie

To już pewne, że Izabela Janachowska, choć wyłącznie w roli prowadzącej, wraca na parkiet "Tańca z Gwiazdami". Nie porzuca jednak branży ślubnej, a jej współpraca z Polsatem ma zaowocować nowym, "ogromnym formatem". Celebrytka potwierdziła nasze doniesienia!

Kilka dni temu informator Plotka zdradził, że udział Izabeli Janachowskiej w "Tańcu z Gwiazdami" jest tylko przedsmakiem tego, co stacja Zygmunta Solorza-Żaka szykuje specjalnie dla fanów popularnej projektantki sukien wieczorowych. Celebrytka miała zrezygnować ze współpracy z TVN Style, otrzymać propozycję prowadzenia w Polsat Cafe nowego programu o tematyce ślubnej i tym samym "wygryźć" Agnieszkę Hyży.

Janachowska w najnowszym Q&A na Instagramie potwierdza nasze doniesienia i zdradza, że nagrywa "ogromny format" telewizyjny. Pozwoliła też sobie na odrobinę prywaty i razem z mężem zastanawia się nad imieniem dla córki. Planuje powiększyć rodzinę?

Izabela Janachowska o nowym programie ślubnym w Polsacie i specjalnej diecie

Ekspertka od ceremonii ślubnych wybrała się z mężem w długą podróż samochodem i umilała sobie czas spędzony w drodze, "rozmawiając" z fanami na InstaStories i odpowiadając na ich pytania, które w większości dotyczyły współpracy z Polsatem.

Będzie pani dalej kręcić programy dla TVN Style, czy będzie miała pani własne programy w Polsacie? - brzmiało jedno z nich.

Izabela ostatecznie zrezygnowała z powiązań ze stacją TVN, ale uspokoiła zmartwionych internautów, którzy obawiali się, że nie będzie już zawodowo zajmować się tematyką ślubów.

Nie znikam z tematyki ślubnej. Ona jest dla mnie priorytetowa i najważniejsza. "Taniec z Gwiazdami" prowadzę, ale nagrywam nowy, wspaniały, ogromny format ślubny - mówiła z podekscytowaniem.
Zobacz wideo Izabela Janachowska potwierdza, że dostała program ślubny w Polsacie!

W dalszej części Q&A wspomniała o nietolerancjach pokarmowych, które zmuszają ją do wyłączania z diety wielu produktów. Dodatkowo dała wyraz swojej wielkiej miłości do wyrobów cukierniczych, unikając odpowiedzi na pytanie: "Jak udaje się pani utrzymać taką zgrabną sylwetkę?".

Z moim zamiłowaniem do słodyczy - to w sumie nie wiem - stwierdziła, zajadając się batonem. - Jest sporo produktów, których muszę unikać, bo mam wiele nietolerancji. Ale przede wszystkim nie mogę jeść surowych ryb ani surowych mięs.

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska Instagram/ @izabelajanachowska

Izabela Janachowska rozmyśla o imieniu dla córki

Celebrytka coraz częściej porusza w social mediach temat powiększania rodziny. Mały Christopher może spodziewać się rodzeństwa? Wszystko w swoim czasie, ale Izabela jest już przygotowana na taki scenariusz. Razem z mężem wybrali imię dla córki.

Jak dalibyśmy na imię córeczce... - zaczęła Janachowska, nawiązując do pytania od ciekawskiego fana.
Carmen Elżbieta... - dokończył ukochany tancerki.

Celebrytka zaznaczyła, że ma też słabość do innych żeńskich imion.

Zanim okazało się, że Chrisek jest chłopcem, był taki pomysł, że dziewczynka będzie się nazywała Carmen Elżbieta. Mnie się podoba jeszcze Waleria, Aurora... Ale to, że mnie się podobają, nie oznacza, że mojemu mężowi również - tłumaczyła.

A wam takie imiona przypadły do gustu?

Więcej o:
Copyright © Agora SA