Jarosław Bieniuk obdarował Zuzannę Pactwę soczystym całusem. Wszyscy na plaży to widzieli. Miłość kwitnie

Jarosław Bieniuk podzielił się z obserwatorami intymnym kadrem. Na zdjęciu całuje swoją ukochaną, Zuzannę Pactwę.

Jarosław Bieniuk po rozstaniu z Martyną Gliwińską odnalazł szczęście u boku Zuzanny Pactwy. Piłkarz dba o swoją prywatność, jednak jak większa część celebrytów, również prowadzi konto na Instagramie. I choć jest skrytą osobą, od czasu do czasu wrzuci romantyczne zdjęcie z ukochaną. Tak wydarzyło się w ostatnich dniach.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa świętują rocznicę związkuJarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa świętują pierwszą rocznicę związku. Pokazali zdjęcia

Zobacz wideo

Jarosław Bieniuk obdarowuje Zuzannę Pactwę soczystym całusem. Miłość kwitnie

Mimo że dostęp do publikacji Jarosława Bieniuka jest utrudniony (jego instagramowe konto jest prywatne), udało nam się wychwycić zdjęcie z ukochaną, które piłkarz pokazał na InstaStories. Zakochani pozują do selfie na plaży w Gdyni. Lokalizację zdradza napis na wieży ratowniczej widocznej za ich plecami. Bieniuk całuje Pactwę w lewy policzek. Modelka zalotnie patrzy w obiektyw, wydymając usta w tzw. "dziubek". Ona również opublikowała pamiątkową fotografię na swoim profilu.

Zuzanna Pactwa, Jarosław BieniukZuzanna Pactwa, Jarosław Bieniuk Instagram / @jaretpalmer

Oliwia BieniukBieniuk ma dość porównań do Anny Przybylskiej. Odgryzła się w komentarzu

Relacje Zuzanny Pactwy z dziećmi Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk przez lata był w związku z Anną Przybylską. Para doczekała się trójki dzieci - Oliwii, Szymona i Jana. Oliwia właśnie rozpoczyna karierę w show-biznesie, a chłopcy rozwijają swoje zainteresowania jako uczniowie gdyńskich szkół. Kilka miesięcy temu w wywiadzie dla Jastrząb Post, Pactwa zdradziła, że ma dobre relacje z dziećmi piłkarza - zwłaszcza z Oliwią, która była modelką i reklamowała jej ubrania.

Założyła ją Oliwka i parę innych koleżanek również. To był bardzo fajny i miły projekt. Na pewno będziemy robiły więcej projektów wspólnie. Pracujemy nad czymś, ale to jeszcze jest sekret. Relacje z dziećmi Jarka są super.

Kiedy kolejne wspólne projekty Zuzy i Oliwii ujrzą światło dzienne? Czekamy z niecierpliwością. Tymczasem niebawem ujrzymy nastolatkę, jak wywija na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

Więcej o: