Klaudia Halejcio pokazała wnętrza swojej willi. Ten salon jest OGROMNY! Marmur, drewno, szklane ściany

Klaudia Halejcio na najnowszym nagraniu na Instagramie pokazała swój salon. Wcześniej wrzucała pojedyncze zdjęcia, a teraz mogliśmy go zobaczyć niemal w całej okazałości. Ale wielki!

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy w życiu Klaudii Halejcio nastąpiło sporo zmian - w czerwcu została mamą małej Nel, z kolei miesiąc później przeprowadziła się do nowego domu. To wzbudzająca zachwyt willa, której wnętrza od razu zwracają uwagę na zdjęciach zamieszczanych przez aktorkę. Teraz na jej koncie pojawiło się kolejne wideo - ma piękny salon z widokiem na ogród. 

Zobacz wideo Przeprowadzka Klaudii Halejcio do nowego domu. Ma dużo kartonów do rozpakowania

Klaudia Halejcio pokazała wnętrze domu

Klaudia Halejcio na swoim koncie na Instagramie zamieściła humorystyczne wideo, na którym konfrontuje ze sobą dwa style życia mam - w zależności od wieku syna czy córki. Jedna strona to posiadaczka dorosłego albo po prostu samodzielnego już dziecka, z kolei druga - mama, która dopiero co urodziła. Pierwsza z nich może pozwolić sobie na zajęcie się sobą, podczas gdy tamta większość czasu poświęca maluchowi. 

Z życia matki - podpisała wideo Klaudia.
 

W rolę mamy "która, ma już odchowane dzieci" wciela się przyjaciółka Klaudii, Patrycja Broniek. Kobieta przemierza salon w eleganckiej kreacji i pełnym makijażu, z kolei na kolejnym jest "mama z niemowlakiem w domu" i Halejcio w domowym wydaniu, z butelką do karmienia w ręce. Na nagraniu możemy przyjrzeć się pięknemu salonowi aktorki. Śledzimy wnętrze, począwszy od wielkich, marmurowych schodów, do  drewnianego stołu z dziesięcioma krzesłami.

Wideo Klaudii HalejcioWideo Klaudii Halejcio instagram.com@klaudiahalejcio

Z tyłu widać szklaną ścianę, dzięki której możemy zobaczyć zielony ogródek. Na kolejnym ujęciu aktorka siedzi na wielkiej, białej kanapie. A to wszystko to tylko jedno pomieszczenie. Robi wrażenie!  Nic dziwnego, że wnętrza są tak duże - dom Klaudii Halejcio ma ponad 500 m2. Więcej zdjęć salonu znajdziecie w naszej galerii. 

Zobacz też: Nowa fotografia córki Klaudii Halejcio zauroczyła internautów. Siwiec: Wróżka. Kurdej-Szatan: Cudo. Fakt, mała księżniczka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.