Katarzyna Zielińska pogrążona w żałobie. W przejmujących słowa żegna swoją matkę. "To takie trudne"

Katarzyna Zielińska przekazała internautom smutną wiadomość. Aktorka ponad tydzień temu straciła swoją matkę.

Katarzyna Zielińska przeżywa obecnie trudne chwile. W poście na Instagramie poinformowała o tym, że nie żyje jej matka. Nie zabrakło wielu chwytających za serce słów pożegnania z bliską aktorce osobą oraz wspólnej fotografii obu pań.

Zobacz wideo

Katarzyna Zielińska w żałobie. Zmarła matka aktorki

Ze słów, które znalazły się w opisie posta wynika, że matka Katarzyny Zielińskiej zmarła ponad tydzień temu. Aktorka nie może się z tym pogodzić, choć ma świadomość, że kobieta jest teraz w lepszym miejscu.

Od ponad tygodnia niebo ma kolor Twoich oczu. Jest jeszcze bardziej niebieskie. Jest piękne. Szukamy Cię z Heniem i Alesiem na każdej chmurce. To takie trudne, mama. Ciężko ogarnąć głowę. Te łzy to bardzo egoistyczna sprawa, bo jest Ci tam dobrze. Na pewno tak jest. Spacerujesz i oddychasz pełną piersią - pisała.

Jerzy JaneczekZnane są przyczyny śmierci Jerzego Janeczki. "Próbował się ratować"

Dla Zielińskiej było to niespodziewane zdarzenie. Obie miały jeszcze plany na spędzenie ze sobą czasu. 

Tylko zaskoczyłaś nas tym nagłym spacerem. Miałyśmy iść na kawę do kawiarni Kalusi i na placki z wątróbką. Twoje ulubione. Ale jakoś to ogarnę. Muszę – czytamy.

Gwieździe brakuje kontaktów z ukochaną matką, na którą dotąd mogła liczyć.

Tylko powiedz mi, dlaczego w niebie nie działają telefony? Byłoby łatwiej, bo zawsze odbierałaś od nas, mamuś. Zawsze - dodała na sam koniec.
 

Opublikowała również relację, w której zaznaczyła, że jej matka była wspaniałą i otwartą na innych osobą. Taka sama chce być również aktorka.

Katarzyna Zielińska żegna matkęKatarzyna Zielińska żegna matkę instagram.com @katarzynazielinska

Gwiazda mogła liczyć na słowa wsparcia po zamieszczonym postem. Wyrazy współczucia i uściski dla niej przesłali m.in. Anna Mucha,Magdalena Lamparska, Weronika Rosati,Joanna KoroniewskaMaciej Dowbor, a także Hanna Lis, która również odezwała się w komentarzu i napisała, że doskonale wie, przez co czuje teraz Katarzyna Zielińska, bo sama nie tak dawno straciła matkę.

Kasiula, tulę czule. Wiem, przez co przechodzisz. Mojej mamci nie ma już od września, a gdy dzwoni telefon wciąż zdarza mi się pomyśleć "o, mama". Ściskam bardzo - wybrzmiało.

Internauci nie kryli również swojego poruszenia i przyznawali, że po przeczytaniu słów aktorki z ich oczu płynęły łzy. Życzyli jej przy tym wiele sił, by mogła przetrwać ten czas.

Grobowiec Piotra Woźniaka-StarakaTak dzisiaj wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Imponujący

Dołączamy się do kondolencji.

Więcej o: