Ewa Kasprzyk przechytrzyła wszystkich i w tajemnicy wyszła za mąż? Ślub miał być w RPA. Teraz komentuje

Jeszcze pod koniec 2020 roku mówiło się o ślubnych planach Ewy Kasprzyk. Uroczystość miała odbyć się latem. Czy faktycznie aktorka znowu jest mężatką? Jej odpowiedź wiele mówi!

Ewa Kasprzyk we wrześniu 2019 roku, po 36 latach małżeństwa, rozwiodła się z Jerzym Bernatowiczem. Po doniesieniach o rozpadzie związku pojawiła się informacja, że planuje kolejny ślub. Udało jej się spełnić marzenie i wyjść za Michała Kozerskiego? Jej odpowiedź pozostawia pole do namysłów.

Zobacz wideo "Power Couple". Ewa Kasprzyk wystraszyła Janusza Chabiora

Ewa Kasprzyk już po ślubie?

Ewa Kasprzyk od dłuższego czasu widywana jest w towarzystwie Michała Kozerskiego, z którym zresztą ostatnio wystąpiła w programie "Power Couple". Po zaręczynach w Grecji zastanawiali się, gdzie znajdą najlepsze miejsce na organizację ślubu i wesele. Już pod koniec roku mówiło się, że planują zorganizować przyjęcie latem tego roku. Podobno ostatecznie zdecydowali się na lokal Michała w Afryce. 

Zobacz też: Ewa Kasprzyk ma już plany ślubne. Wiadomo, gdzie i kiedy zamierza powiedzieć "tak". Wybrała inny kontynent

Wydaje się, że mogło być w tym sporo prawdy, bo mamy lipiec, a Ewa Kasprzyk na pytanie, czy jest już po ślubie, odpowiedziała dosyć niejednoznacznie. 

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam - zdradziła tajemniczo w "Fakcie".

Co więcej, żywe doniesienia na ten temat nie wzięły się znikąd. Na zdjęciach z Festiwalu Mozartowskiego w Warszawie na serdecznym palcu aktorki można było dostrzec obrączkę. Mamy nadzieję, że Ewa Kasprzyk wkrótce potwierdzi te doniesienia, tak jak było w przypadku oświadczyn. Nie chciała tego zdradzać, ale ostatecznie podczas rozmowy z jednym z dziennikarzy wyjawiła sporo na temat swojego życia miłosnego, chwaląc się zaręczynami w Grecji. Czekamy na szczegóły dotyczące ślubu!

Więcej o: