Gwyneth Paltrow na randce z mężem w naturalnej odsłonie. Bez grama makijażu i filtrów. Fani zachwyceni: Piękna

Gwyneth Paltrow pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Gwiazda zachwyciła fanów, pozując bez makijażu.

Gwyneth Paltrow, choć była rozchwytywaną aktorką filmową i teatralną, porzuciła aktorstwo. Wszystko dlatego, że chciała w pełni oddać się rodzinie. Gwiazda jednak nie może narzekać na nudę - założyła kilka biznesów. Prowadzi portal goop.com, na którym sprzedaje ubrania, kosmetyki oraz luksusowe dodatki do mieszkania. Ostatnio promowała świece o zapachu waginy. W związku z zawodowymi aktywnościami Paltrow chętnie korzysta z mediów społecznościowych. Na Instagramie publikuje zdjęcia nie tylko związane z pracą, ale też z jej życiem prywatnym. Właśnie pochwaliła się wyjątkowymi kadrami z wakacji. 

Gwyneth PaltrowGwyneth Paltrow w bikini pozuje z 16-letnią córką. Apple to kopia mamy! Fani jednomyślni: Wyglądacie jak siostry

Zobacz wideo Celebryci jednego sezonu cz. I. Co dziś robią Patrycja Wojnarowska, Pająk i inni?

Gwyneth Paltrow bez makijażu i filtrów

Gwyneth Paltrow razem z mężem Bradem Falchuckem wyjechała na wakacje do Florencji. Gwiazda cieszy się nie tylko pięknymi widokami, ale pojawia się też w lokalnych restauracjach, zachwycając się włoską kuchnią. Na Instagramie chętnie chwali się kadrami, na których pokazuje, jak spędza czas z ukochanym. Na jednej z fotografii pozuje w całkowicie naturalnej odsłonie. Paltrow zrezygnowała bowiem z makijażu, a nawet instagramowych filtrów. 

Zdjęcie opatrzyła lakonicznym podpisem:

Turyści, nareszcie - czytamy. 
 

Cameron DiazCameron Diaz zdradziła, dlaczego zrezygnowała z aktorstwa

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zachwycali się nie tylko urodą byłej gwiazdy kina, ale rozpisywali się także na temat jej męża. Wiele osób podkreślało, że Gwyneth i Brad idealnie do siebie pasują. 

Ależ jesteś piękna. 
Cudowna para. 
Wyglądacie na takich szczęśliwych - pisali. 

Uroczy kadr skomentowała także Reese Witherspoon

Ciesz się każdym kęsem makaronu - radziła. 

Paltrow polubiła wpis, a publikując inne zdjęcie, pokazała, że wzięła sobie radę koleżanki do serca. 

 
Więcej o: