Księżna Diana miała trzecie dziecko?! Po odsłonięciu pomnika internauci snują teorie spiskowe. "To było wiadome od zawsze"

Pomnik księżnej Diany stoi już w ogrodzie Pałacu Kensington. Jego wykonanie podzieliło odbiorców, którzy zaczęli doszukiwać się w nim ukrytych znaczeń.

1 lipca 2021 roku księżna Diana obchodziłaby 60. urodziny. Z tej okazji jej synowie postanowili oddać matce hołd i w tym szczególnym dniu odsłonić jej pomnik w ogrodzie Pałacu Kensington. To wydarzenie stało się nie tylko okazją do spotkania skłóconych braci - księcia Williama i księcia Harry'ego - ale także pożywką dla wielu teorii spiskowych. Głos zabrała już ekspertka od mowy ciała, a teraz przyszła kolej na dociekliwych internautów. Ci twierdzą bowiem, że pomnik niesie za sobą ukryte znaczenie.

Zobacz wideo BBC nagle wstrzymało reportaż ws. szokującego wywiadu księżnej Diany. Książę William komentuje

Ukryte dziecko księżnej Diany? Internauci snują teorie

Na froncie obok Diany możemy zobaczyć małą dziewczynkę, chłopca i trzecie dziecko, które wyciąga rękę i stoi za trzema postaciami. Użytkownicy mediów społecznościowych doszukują się w tym ukrytych znaczeń. Jak czytam na Twitterze:

Czyżby Diana miała córkę? Co to za dziewczyna obok niej?
To było wiadome od zawsze, że Diana chciała trzeciego dziecka. Najlepiej dziewczynki, ale tak się nie stało.
Z tyłu za dziewczynką jest trzecie dziecko. Kim są te dzieci? Co to znaczy?

Eksperci zwracają jednak uwagę, że decyzja o umieszczeniu nieznajomych dzieci (dwóch chłopców i dziewczynki) jest złożeniem hołdu dla zdolności księżnej Diany w nawiązywania więzi z ludźmi, zwłaszcza młodymi. Nie bez powodu była nazywana "królową ludzkich serc". Księżna Diana była znana ze współpracy z organizacjami charytatywnymi skoncentrowanymi na dzieciach. Przedstawiony portret i styl ubierania opierały się na "ostatnim okresie życia Diany, kiedy nabrała pewności siebie w roli ambasadora spraw humanitarnych". Posąg "ma na celu przekazanie jej charakteru i współczucia", dlatego otaczają go dzieci.

Podoba wam się pomysł przedstawienia księżnej otoczonej anonimowymi dziećmi? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.