Polsat SuperHit Festiwal. Beata Kozidrak zaprosiła byłego męża na scenę. Nie bez powodu. "Chciałam mu podziękować"

Beata Kozidrak wystąpiła na scenie razem ze swoim byłym mężem Andrzejem Pietrasem. Muzyk obchodził szczególną rocznicę. Nie obyło się bez ciepłych słów i podziękowań.

Podczas występu na Polsat SuperHit Festiwal 2021 Beata Kozidrak zaprosiła na scenę Andrzeja Pietrasa. Wokalistka nie szczędziła komplementów pod adresem byłego męża.

Zobacz wideo Popkultura odc. 76

Beata KozidrakKozidrak wspomina swoją pierwszą miłość. "Spojrzał na mnie orzechowym wzrokiem"

Beata Kozidrak zaprosiła na scenę Andrzeja Pietrasa

Beata Kozidrak wystąpiła w Operze Leśnej w Sopocie. Była, obok Cleo, główną gwiazdą Polsat SuperHit Festiwal 2021. W pewnym momencie przerwała swój występ i zwróciła się do publiczności w następujących słowach:

Teraz pozwolicie, że będzie taka specjalna sytuacja. Chciałam zaprosić na chwilę na scenę człowieka, który w tym roku obchodzi swoje 45-lecie pracy w show-biznesie. Zaczął już pracować przed Bajmem. Chciałam mu z całego serca podziękować, mimo iż nie jesteśmy razem, za to, że dzięki niemu stałam się kobietą, artystką. Zapraszam na scenę Andrzeja Pietrasa!

Na scenie pojawił się były mąż wokalistki i współzałożyciel zespołu Bajm, muzyk, kompozytor i autor tekstów - Andrzej Pietras. Widać, że był bardzo wzruszony żywą reakcją publiczności i stwierdził jedynie, że te 45 lat kariery muzycznej to spory kawałek czasu. Jego wypowiedź Beata skomentowała, podkreślając, że gdyby nie jej mąż, nie byłoby zespołu Bajm:

Wspólnie stworzyliśmy taką legendarną grupę i dzięki Andrzejowi też jestem na tej scenie. Byliśmy razem przez wiele, wiele lat. Duże brawa dla Andrzeja.

Z okazji 45-lecia pracy muzyk odebrał specjalną statuetkę Polsatu z rąk prowadzących koncert Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut.

Beata Kozidrak w maju wydała w Wydawnictwie Agora autobiograficzną książkę "Beata. Gorąca krew". Opisała w niej między innymi swoje małżeństwo z Andrzejem Pietrasem, które rozpadło się w 2016 roku. Jednak, jak udowodniła podczas piątkowego występu, nadal pozostaje w przyjaźni z byłym mężem.

Beata KozidrakBeata Kozidrak wybiera stare zdjęcia do książki. Na jednym z nich młodsza córka artystki

Beata Kozidrak na Polsat SuperHit Festiwal 2021

Beata Kozidrak była jedną z gwiazd piątkowego koncertu Polsat SuperHit Festiwal 2021. Zaprezentowała swoje największe przeboje, podczas których publiczność świetnie się bawiła i śpiewała wraz z wokalistką. W sobotę 26 czerwca kolejna odsłona festiwalu. Tym razem na scenie ma pojawić się grupa Enej. W Operze Leśnej rozbrzmi też koncert "Najlepsi z najlepszych", podczas którego usłyszymy m.in. Sanah, Sławomira, Michała Szpaka, Dodę i Andrzeja Piasecznego.

Więcej o: