Beata Kozidrak wybiera stare zdjęcia do książki. Na jednym z nich młodsza córka artystki. Uroczy bobas!

Beata Kozidrak przygotowuje się do wydania autobiografii. Pokazała fanom proces wybierania starych zdjęć do książki. Na jednym główne skrzypce gra mała Agata, młodsza córka artystki.

Beata Kozidrak nie bez powodu nazywana jest królową polskiej sceny muzycznej. Razem z Bajmem stała się legendą, którego piosenki po dziś dzień nucą wszystkie pokolenia. Artystka od wielu lat przymierzała się więc do publicznego opowiedzenia swojej historii - zarówno szczegółów z życia zawodowego, jak i prywatnego. Na sklepowe półki trafi niebawem jej autobiografia. Wiemy już, jakimi zdjęciami zostanie opatrzona, Kozidrak pokazała niektóre na Instagramie.

Zobacz wideo Jakie sposoby na swój wygląd ma Beata Kozidrak?

Beata Kozidrak wybiera stare zdjęcia do książki. Na jednym z nich młodsza córka artystki

Beata Kozidrak bardzo ubolewa, że od ponad roku nie może w normalnych warunkach spotykać się z fanami na koncertach. Nie pozostaje jednak obojętna na ich potrzeby i stale utrzymuje z nimi kontakt za pośrednictwem social mediów. Gwiazda wrzuca często prywatne zdjęcia (ostatnio zaprezentowała salon warszawskiego lokum). W tym tygodniu jest wyjątkowo zapracowana w związku z przygotowaniami do wydania książki. Wybierając zdjęcia, pochwaliła się tymi najpiękniejszymi. Na jednym z nich widać małego bobasa, młodszą córkę piosenkarki.

Beata Kozidrak z córką AgatąBeata Kozidrak z córką Agatą screen IG

Agata Pietras przyszła na świat we wrześniu 1993 roku i jest drugą pociechą Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa. Kobieta nie poszła w ślady znanych rodziców i starszej siostry (Katarzyna śpiewa w chórkach Bajmu) i skupiła się na rozwoju własnego biznesu. Jest bowiem projektantką mody i właścicielką marki "Modlishka".

 

ZOBACZ TEŻBeata Kozidrak wyznała podczas koncertu, że jest zakochana. Na jaw wyszło, co o jej nowej relacji sądzi były mąż

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: