Beata Kozidrak wyznała podczas koncertu, że jest zakochana. Na jaw wyszło, co o jej nowej relacji sądzi były mąż

Beata Kozidrak ma powody do radości. Niedawno ogłosiła światu, że jest zakochana. Były mąż wokalistki zespołu "Bajm" podobno trzyma kciuki za jej nową relację.

Beata Kozidrak po rozwodzie z Andrzejem Pietrasem postanowiła ułożyć sobie życie na nowo. Piosenkarka jest zakochana i przyznała to przed telewizyjnymi kamerami. Podczas walentynkowego koncertu Polsatu powiedziała rozradowana do mikrofonu:

Kocham cię, ukochany, jadę do ciebie.

Beata Kozidrak na Gali Mistrzów SportuKozidrak niby prosto, a z pazurem. Figlarny czepek, rozcięcia. Buty nie wyglądają na wygodne

Beata Kozidrak jest zakochana. Wyznała miłość na antenie

Nie wiadomo, kim jest wybranek piosenkarki i raczej prędko się nie dowiemy. Beata jakiś czas temu w rozmowie z "Twoim Imperium" przyznała, że nie ma zamiaru afiszować się swoimi nowymi relacjami.

Zobacz wideo Beata Kozidrak poleca swój hit, by obliczyć czas mycia rąk. Inne gwiazdy podjęły wyzwanie

Zobacz też: Beata Kozidrak ma nowego partnera! Jest z nim bardzo szczęśliwa, ale nie zamierza się tym chwalić. "Wystarczy, że jedno z nas jest osobą publiczną"

Okazuje się, że były mąż wokalistki mocno kibicuje Beacie:

Andrzej cieszy się szczęściem Beaty i nie ma zamiaru stać na przeszkodzie jej miłości – powiedział informator "Na żywo".

Byłych małżonków wciąż wiele łączy. Andrzej Pietras zajmuje się finansami zespołu "Bajm" i odpowiada za organizację koncertów. Beata w jednym z wywiadów przyznała, że rozwód nie wpłynął negatywnie na jej stosunki z Pietrasem:

Po rozwodzie nic się nie zmieniło. Pomagamy sobie, pracujemy razem, wspieramy się i Andrzej nie przestaje być moim przyjacielem.

Andrzej Pietras również podkreślił, że utrzymuje z Beatą dobre stosunki:

Pomagamy sobie wzajemnie. Mamy córki i wnuki. Dbamy też o to, by wspólna praca była przyjemnością. Bo zawsze była – powiedział w rozmowie z tygodnikiem „Twoje imperium”.

Tomasz Raczek, Edyta GórniakTomasz Raczek o wywiadzie dla "Playboya" z Beatą Kozidrak: Śmietanka towarzyska nie miała o niej dobrego zdania

Warto przypomnieć, że Beata Kozidrak i Andrzej Pietras doczekali się dwóch córek: Katarzyny i Agaty. Para rozstała się w 2016 roku, po 36 latach małżeństwa.

Więcej o: