Beata Kozidrak doczekała się filmu o sobie. Jej córka pyta: Mamo, kto mnie zagra?

Powstanie film o życiu Beaty Kozidrak. Gwiazda nie kryje zachwytu i już zdążyła obwieścić światu tę wspaniałą dla niej wiadomość. W komentarzach pod postem jej córka pyta - "Kto mnie zagra?", z kolei Beata jej wtóruje i pyta - "A kto mnie zagra?".

Beata Kozidrak stała się inspiracją do stworzenia filmu o jej życiu. Twórcy uznali, że warto się na niej skupić, bowiem już od ponad 40 lat jest aktywna zawodowo i występuje na scenie, a zainteresowanie jej postacią wcale nie słabnie. Za realizację odpowiada studio Aurum Film, w którym wcześniej powstały m.in. "Ostatnia rodzina" oraz nominowane do Oscara "Boże Ciało".

Beata Kozidrak inspiruje do stworzenia filmu

Beata Kozidrak wyjawi sekrety swojej kariery i ogromnego sukcesu za sprawą filmu, który przedstawi losy wokalistki. "Filmweb" ogłosił, że trwają prace nad filmem fabularnym, którego bohaterką będzie Kozidrak, która jest nie tylko piosenkarką, ale również autorką tekstów, kompozytorką i wokalistką zespołu "Bajm". 

Reżyserem i współscenarzystą projektu będzie twórca „Cichej nocy”, Piotr Domalewski, a producentami Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham. Artystka nie ukrywa, że będzie koordynatorką działań podejmowanych przez scenarzystów i reżyserów. 

Mam dla was niespodziankę! Powstanie film o mnie. Myślę, że moje barwne życie w ciekawy sposób można pokazać na ekranie. Będę wspierać twórców, żeby powstał interesujący, piękny i mądry obraz, w którym będzie dużo muzyki. To się dzieję naprawdę, jestem podekscytowana! Trzymajcie kciuki - napisała zachwycona Beata.

Informacja o przedsięwzięciu została ogłoszona 2 października w Lublinie, podczas uroczystości wręczenia Medalu Prezydenta Miasta Lublin dla Leszka Bodzaka.

Cieszę się, że taki film powstanie, ponieważ oznacza to dla mnie możliwość powrotu do Lublina, skąd oczywiście pochodzi Beata Kozidrak, a z którym to miastem związana jest również cała moja młodość i początki drogi zawodowej - mówił w piątek producent.
 

Córki Beaty Kozidrak komentują doniesienia

Beata Kozidrak pochwaliła się nowinkami na swoim koncie na Instagramie. Pośród licznych komentarzy zachwalających pomysł na film o wokalistce, pojawiły się także te od jej córek. Kobiety wyraziły zainteresowanie, jak będą wyglądały ich filmowe postacie. Beata Kozidrak ma dwie córki ze związku z Andrzejem Pietrasem - Agatę i Katarzynę, z którymi ma świetny kontakt.

Ooo żesz, a kto mnie zagra? - pyta starsza Katarzyna.

O podobne pytanie pokusiła się także druga córką Beaty i ona sama. Jak widać, pomysł dotyczący filmu jest zupełnie nowy, dlatego na informację dotyczące odtwórców głównej bohaterki internauci będą musieli jeszcze poczekać. 

Fani postanowili obstawić swoje typy aktorek, które mogłyby się nadać do roli Beaty.

Panią pewnie zagra Beyonce, wszak jest także aktorką.
Monica Bellucci, a kto? - rzucali nazwiskami fanki.

A wy jak obstawiacie - bardziej Beyonce czy Monika Belluci?

Zobacz też: Opole 2020. Beata Kozidrak ze łzami w oczach zadedykowała utwór zmarłej mamie. "Scena zawsze była dla mnie terapią"

Zobacz wideo Beata Kozidrak o plotkach na swój temat: To bzdura!
Więcej o: