Beata Kozidrak o początkach romansu z Pietrasem. Ojciec nie godził się na ich ślub. "Z tym playboyem? Po moim trupie"

Beata Kozidrak wydała dawno zapowiadaną autobiografię. Wokalistka zdradza w niej szczegóły związku z Andrzejem Pietrasem. Jak rodzice zareagowali na wieść o planach ślubnych pary? Ojciec liderki zespołu Bajm miał spore obiekcje.

"Beata. Gorąca krew" - tak brzmi tytuł autobiograficznej książki autorstwa Beaty Kozidrak, w której wokalistka przedstawia między innymi historię miłości z Andrzejem Pietrasem. Młodziutka piosenkarka zakochała się przed laty w uznawanym za łamacza damskich serc, starszym o sześć lat, mężczyźnie. Gdy oznajmiła rodzicom, że chce wziąć z nim ślub, musiała zmierzyć się z ich gwałtowną reakcją. Ojciec przeprowadził wówczas z Beatą poważną rozmowę. "Życie chcesz sobie zmarnować?" - mówił. 

Beata KozidrakKozidrak wspomina swoją pierwszą miłość. "Spojrzał na mnie orzechowym wzrokiem"

Ojciec Kozidrak przestrzegał ją przed małżeństwem z Pietrasem

Beata Kozidrak nawiązała bliższą relację z Andrzejem Pietrasem pod koniec lat 70. Ich współpraca na płaszczyźnie zawodowej szybko przemieniła się w płomienne uczucie. Wokalistka nie chciała dłużej czekać z decyzją o ślubie i poinformowała rodziców o swoich planach na życie u boku muzyka.

Kiedy w czasie obiadu oznajmiłam rodzicom, że spotykam się z Andrzejem, zapadła cisza. Gdy skończyliśmy jeść, ojciec wezwał mnie do siebie. – Za tego playboya? Zamierzasz wyjść za tego playboya? Po moim trupie! – krzyczał. – Ile ty masz lat? Życie chcesz sobie zmarnować? No cóż, taką właśnie reputację miał w Lublinie Andrzej, ale dla mnie nie miało to znaczenia - wspomina w autobiografii. 

Anna i Robert LewandowscyLewandowski kupił na Majorce willę za 3,5 miliona euro? Jest komentarz menadżerki

Plotki o tym, że jej wybranek słynie z licznych romansów, nie zniechęciły Beaty do kontynuowania znajomości z mężczyzną. Para wzięła ślub i doczekała się narodzin dwóch córek. Małżeństwo założycieli zespołu Bajm przetrwało niemal cztery dekady. 

Kiedy rodzice się zorientowali, że nie zamierzam zmienić zdania, odpuścili. A skoro zdecydowaliśmy się na ślub, wspólnie z rodzicami Andrzeja zajęli się wszystkim. Nawet suknią ślubną. Pewnego dnia po prostu zobaczyłam ją zawieszoną pod sufitem w moim pokoju - kontynuuje swoją opowieść w książce. 

Po pięciu latach od rozwodu Beata znów jest zakochana. Podczas jednego z koncertów wyznała miłość tajemniczemu mężczyźnie. Były partner trzyma kciuki za jej nową relację.

'Beata. Gorąca krew', Beata Kozidrak, Wyd. Agora'Beata. Gorąca krew', Beata Kozidrak, Wyd. Agora Fot. materiały prasowe

"Beata. Gorąca krew" - książka Beaty Kozidrak

Autobiografia Beaty Kozidrak pt. "Beata. Gorąca krew" ukaże się 4 maja br. nakładem Wydawnictwa Agora. Premiera książki, którą można kupić TUTAJ, zbiega się z dniem urodzin artystki. 

Zobacz wideo Beata Kozidrak przejmuje się plotkami? "Nie interesują mnie!"
Więcej o: