Zagraniczna gwiazda wzięła potajemny ślub? Na jej palcu pojawiła się obrączka. Heidi Klum "lubi to"

Zagraniczna wokalistka wrzuciła do sieci zdjęcie z wieczoru panieńskiego? Wszystko na to wskazuje! Fotografię opatrzyła wymownym podpisem: "Ona wychodzi za mąż", a już kilka dni później paparazzi przyłapali ją z obrączką na palcu.

Gwen Stefani jest już po ślubie? Jesienią ubiegłego roku oficjalnie ogłosiła zaręczyny z Blakiem Sheltonem i pochwaliła się dużym pierścionkiem ze szmaragdowym szlifem. Kilka dni temu popijała szampana i prezentowała pięknie zapakowany prezent, podpisem "she's getting married" sugerując, że niedługo zostanie żoną. Teraz paparazzi zauważyli na jej lewej dłoni pokaźnych rozmiarów obrączkę. 

Zobacz wideo Tak Izabella Scorupco bawiła się na własnym weselu. Piękna suknia!

Gwen Stefani wzięła drugi ślub?

Fotorelację z rzekomego wieczoru panieńskiego Gwen Stefani "polubiła" w social mediach między innymi Heidi Klum. Modelka podłączyła się do spływających zewsząd gratulacji i skomentowała wieści o zbliżającym się ślubie wokalistki emotikoną w kształcie serca. 

Na graficzny przekaz zdobyła się również sama przyszła panna młoda, która w miniony weekend potwierdziła informacje o ceremonii... obrazkami w instagramowym wpisie. 

 

Stefani już w kolejny wtorek widziana była z Blakiem na rodzinnym spacerze. Na jej palcu (tuż przy rzucającym się w oczy pierścionku zaręczynowym) mieniła się obrączka. W zagranicznej prasie zawrzało, a dziennikarze "Daily Mail" snują domysły, gdzie odbyła się ślubna uroczystość. 

Para zbudowała specjalną kaplicę na terenie rancza Blake'a, którą planowali wykorzystać do ceremonii - czytamy na łamach brytyjskiego tabloidu. 
 

Sympatyków wokalistki musimy jednak zmartwić, ponieważ tę samą biżuterię Gwen nosiła już w 2016 roku, co potwierdza zrobione wówczas przez paparazzi zdjęcie. Wtedy także podejrzewano, że Stefani i Shelton sformalizowali swój związek.

Gwen StefaniGwen Stefani East News

Gwen StefaniGwen Stefani zaręczyła się. Pochwaliła się romantycznym zdjęciem z narzeczonym

Mimo wpadki fotoreporterów oficjalne zapowiedzi samej Gwen są wystarczającym powodem, by spodziewać się, że już za jakiś czas liderka zespołu No Doubt po raz drugi stanie na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był Gavin Rossdale. Zobaczcie, jak gwiazda prezentowała się w 2002 roku w biało-różowej sukni.

Gwen Stefani i Gavin RossdaleGwen Stefani i Gavin Rossdale East News

Do twarzy jej z welonem?

Małgorzata RozenekAwantura o wygodne buty Rozenek. "Ciotka klotka ze stadionu"? Gosia broni

Więcej o: