Blake Shelton rzucił Gwen Stefani przez telefon? Ponoć ich rozmowa trwała 30 sekund. "Dzień Matki okazał się najgorszym dniem w jej życiu"

Blake Shelton i Gwen Stefani rozstali się? Tak donosi informator magazynu "Life&Style". Gwiazda ma być w głębokim szoku, bo być może jej ukochany dopuścił się zdrady.

Gwen Stefani i Blake Shelton są razem od 2015 roku. Jak na amerykański związek dwóch popularnych osób to naprawdę długo. Czyżby więc w ich relacji nastąpił kryzys? Tak twierdzi magazyn "Life&Style", ale szczegóły ich rzekomego rozstania wydają się bardzo zadziwiające. 

Zobacz wideo

Gwen Stefani i Blake Shelton rozstali się? 

Źródło magazynu donosi, że Gwen była zszokowana informacją, że Blake postanowił się z nią rozstać. Ponoć miał to zrobić w bardzo nieprzyjazny sposób. Po pierwsze, rzucił ją w Dzień Matki. Po drugie, zrobił to przez telefon, a ich rozmowa trwała 30 sekund... 

Gwen czuła się upokorzona. Była zła, a Dzień Matki okazał się najgorszym dniem w jej życiu - czytamy.

'Life & Style''Life & Style' screen Facebook

Jak czytamy,  Gwen nie ma też wątpliwości, że zamieszana w to musiała być inna kobieta. Czyżby jej ukochany wdał się w romans? 

Nie było żadnych oznak, że był nieszczęśliwy, więc Gwen zastanawia się, co tak naprawdę się wydarzyło. ?

To jednak nie wszystko. Według "Life&Style", Blake wyprowadził się już z ich domu w Los Angeles. Czy można jednak wierzyć w te doniesienia? Nie mamy pewności. Bardzo możliwe, że ta historia powstała w oparciu o fakt, że Stefani wybrała się w Dzień Matki do kościoła wyłącznie w towarzystwie swoich synów. Zabrakło więc Blake'a, co ma być dowodem na to, że ją rzucił. 

DH