Michał Wiśniewski namiętnie całuje żonę. "To nie tylko wymiana płynów, to pożądanie". Pola komentuje

Michał Wiśniewski ponad rok temu poślubił Polę. Na początku nie pokazywał swojej żony w mediach społecznościowych, ale z czasem zaczął publikować coraz więcej fotek z ukochaną. Teraz dodał nowe zdjęcie, na którym widać ich namiętny pocałunek.

Michał Wiśniewski przy boku Poli znowu odnalazł prawdziwą miłość i szczęście. Wspólnie doczekali się syna - Falco Amadeusa, piątego dziecka wokalisty. Michał jest szalenie zakochany, co udowodnił publikując nowe zdjęcie na Instagramie. Pokazał namiętny pocałunek z żoną. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski i jego zaskakujące wyznanie [KOŁO PLOTKA]

Katarzyna GlinkaKatarzyna Glinka sprząta plażę na Zanzibarze

Michał Wiśniewski namiętnie całuje żonę na Instagramie 

Michał Wiśniewski ma za sobą cztery śluby, jednak wygląda na to, że to Pola zawładnęła jego sercem. Kobieta nie miała nic wspólnego z show biznesem i na początku relacji z liderem Ich Troje nie pokazywała się w mediach. Z czasem coraz śmielej zaczęła publikować posty na Instagramie. Michał, podobnie jak jego żona, nie epatował związkiem na swoim profilu. Postanowił jednak to zmienić i podzielił się miłością do żony. Opublikował nowe zdjęcie, na którym widać ich w romantycznym uniesieniu. To nie pierwsze tego typu zdjęcie na jego Instagramie - widać, że pomiędzy tą dwójką miłość kwitnie. 

I poczuć smak twych ust, być zawsze z tobą już. To nie tylko wymiana płynów - to okazywanie pożądania. I tak chciałbym iść przez to życie - napisał wokalista. 
 

W komentarzach nie zabrakło życzeń szczęścia od fanów. Znalazły się jednak i mniej przychylne opinie, nawiązujące do związków wokalisty z przeszłości. 

Mój romantyk - napisała Pola Wiśniewska. 
Tworzycie świetną rodzinkę. 
Ło matko, który to już raz? Coś kiepsko z tymi uczuciami u pana - czytamy. 

Małgorzata RozenekAwantura o wygodne buty Rozenek. "Ciotka klotka ze stadionu"? Gosia broni

Wokalista we wrześniu 2019 roku rozwiódł się z Dominiką Tajner. Przez kilka miesięcy był singlem, jednak szybko związał się z inną kobietą. Michał i Pola poznali się dzięki aplikacji randkowej i natychmiast między nimi zaiskrzyło. Na zaręczyny nie trzeba było długo czekać. Artysta po raz czwarty ożenił się w marcu ubiegłego roku. 

Wygląda na to, że są bardzo szczęśliwi. 

Więcej o: