Marina żartuje ze Szczęsnego i Lewandowskiego. "Ja bym ci tę 41. bramkę tak o, wpuścił". Udany mem?

Marina opublikowała zdjęcie przedstawiające Wojciecha Szczęsnego i Roberta Lewandowskiego. Przed piłkarzami pierwszy mecz na Euro 2020. Udany mem?

Marina Łuczenko-Szczęsna zażartowała z męża i Roberta Lewandowskiego, tworząc zabawnego mema. Piłkarze przygotowują się do pierwszego meczu na Euro 2020 i obecnie przebywają w Sopocie. Podczas relaksu na balkonie zostali przyłapani przez fotoreporterów. Żona Wojciecha Szczęsnego opatrzyła zdjęcie panów zabawnym opisem. 

Zobacz wideo Marina ogłosiła współpracę ze znaną marką i pokazała się w bieliźnie

Aneta ZającZając w lokach! Fanki i znajomi aktorki oniemieli z wrażenia. "Świeżutkie, młodzieżowe"

Marina żartuje ze Szczęsnego i Lewandowskiego. "Ja bym ci tę 41. bramkę tak o, wpuścił". Udany mem?

Polska kadra przebywa w Sopocie, gdzie przed mistrzostwami Europy relaksuje się i ładuje baterie. Marina postanowiła wykorzystać zdjęcie piłkarzy zrobione przez fotoreporterów i opublikowała je na swoim InstaStories. Na fotce widzimy Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego, jak wypoczywają na hotelowym dachu. Piłkarze łapali promienie słońca i byli pogrążeni w rozmowie. Wokalistka nie mogła powstrzymać się przed dodaniem zabawnego opisu, dzięki czemu stworzyła mema. 

Ja bym ci tę 41. bramkę tak o wpuścił - czytamy. 

Marina nawiązała do sukcesu Lewego, który pobił rekord Bundesligi i strzelił 41 bramek w minionym sezonie. 

Marina Łuczenko Szczęsna stworzyła mema z Wojciechem Szczęsnym i Robertem LewandowskimMarina Łuczenko Szczęsna stworzyła mema z Wojciechem Szczęsnym i Robertem Lewandowskim Fot. Instagram/ marina_official

Nie jest tajemnicą, że Marina i Szczęsny przyjaźnią się z Lewandowskimi. Na ich Instagramach można znaleźć sporo zdjęć z wspólnych wakacji. Niedawno piłkarzy przebywających na zgrupowaniu w Opalenicy odwiedziły ich rodziny. Wówczas mogliśmy zobaczyć, że dzieci polskiego bramkarza i napastnika lubią spędzać ze sobą czas. Zarówno Anna Lewandowska, jak i Marina opublikowały uroczą fotkę, na której ich pociechy trzymały się za ręce. 

Dramat Anny Muchy - aktorka opowiedziała, co ją tak zdenerwowało"Dramat Muchy"! Aktorka czuje się oszukana. Nie ukrywała rozżalenia i prosi fanów o pomoc

To nie pierwszy raz, gdy Marina w prześmiewczy sposób opisała zdjęcia z Lewandowskimi. Na jej Instagramie można znaleźć wspólną fotkę z Opalenicy, gdzie również nawiązuje do historycznego wyczynu Roberta. 

Wojtek, trzeba było strzelić 41 bramek w sezonie, to mógłbyś do nas dołączyć - napisała. 

W poniedziałek odbędzie się pierwszy meczu naszej reprezentacji, która będzie grała ze Słowacją.

Więcej o: