Natalia Kukulska skrytykowała nową płytę z utworami swojej matki. "Grafik wyszparował jej głowę!"

Natalia Kukulska zachęciła fanów Anny Jantar do słuchania piosenek zmarłej artystki, ale nie tych zebranych na najnowszym dostępnym albumie. Jak twierdzi piosenkarka, nie konsultowano z nią żadnych szczegółów, dobrano koszmarną okładkę a piosenki na płycie wybrano bez ładu i składu.

Natalia Kukulska z okazji urodzin swojej mamy zachęcała 10 czerwca do słuchania największych przebojów Anny Jantar. Podała także informację, że na rynku pojawiły się dwa nowe albumy przypominające utwory, ale tylko jedno z wydawnictw ma wsparcie córki artystki.

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska z córkąKukulska rozpływa się nad córką w jej 16. urodziny. "Ma starą duszę"

Natalia Kukulska krytykuje płytę z utworami Anny Jantar

Nowe płyty, o których wspomniała Natalia Kukulska w swoim poście na Instagramie, zostały wydane przez Polskie Nagrania oraz wytwórnię MTJ. O ile wydawnictwo Polskich Nagrań artystka poleca fanom mamy, o tyle do drugiej płyty ma poważne zastrzeżenia. Wokalistka skrytykowała zarówno okładkę, jak i dobór piosenek.

 

Natalia Kukulska nie była zadowolona z tego, jak firma MTJ przygotowała płytę. Artystka skrytykowała okładkę, zwracając się w poście do fanów.

Zarazem mam nadzieję, że zignorują nowe wydawnictwo MTJ, na którym grafik wyszparował głowę mojej mamy deformując jej kształt. To wydawnictwo powstało bez mojej wiedzy

Kukulska miała też zastrzeżenia do utworów, które znalazły się na liście. Z oburzeniem stwierdziła, że nie można wydawać płyty pod tytułem "The Best" pomijając chociażby tak ważny przebój Anny Jantar, jakim była piosenka "Tyle słońca w całym mieście".

Odważnym jest również tytuł - the best, na którym nie ma "Tyle słońca...". No cóż... Może przewidzieli dzisiejsze zaćmienie. Mamo, żyj wiecznie w naszych sercach!

To nie pierwszy spór Natalii Kukulskiej z wydawnictwem MTJ. W 2018 roku firma MTJ wydała album pt. "Anna Jantar. Wielka dama tańczy sama". Już wtedy Kukulska mocno skrytykowała okładkę i dobór utworów. Wytwórnia wówczas odniosła się do zarzutów w oświadczeniu, zapewniając, że posiada wszystkie prawa w zakresie wystarczającym do wydania albumu. MTJ wyraziła także chęć współpracy z córką artystki.

Krzysztof Krawczyk, Natalia KukulskaNatalia Kukulska "spłaci dług" Krzysztofowi Krawczykowi? Zareagowała na plotki

Jednak widać do współpracy znowu nie doszło, a Natalia Kukulska ma kolejne zastrzeżenia.

Więcej o: